کمیسیون حالت اشتغال برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۳
عزیز رضایی سرپرست معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در جریان برگزاری کمیسیون حالت اشتغال از بررسی از کارافتادگی تعداد 200 جانباز  توسط گروه کمیسیون پزشکی اعزامی از مرکز خبر داد .
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی عزیز رضایی سرپرست معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در جریان برگزاری کمیسیون حالت اشتغال از بررسی از کارافتادگی تعداد 200 جانباز  توسط گروه کمیسیون پزشکی اعزامی از مرکز خبر داد .
وی گفت : شرایط حاد برخی از جانبازان از لحاظ پزشکی دلیل برگزاری کمیسیون حالت اشتغال بود که با پیگیری هایی که انجام گرفت مجوز برگزاری این کمیسیون صادر و اقدامات لازم صورت پذیرفت .
سرپرست معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی همچنین گفت : تمام تلاش ما در بنیاد برای این است که بتوانیم شرایط مساعد و قابل قبولی را برای ایثارگران فراهم نماییم .
وی ادامه داد : اگر چه در برخی موارد به لحاظ محدودیت های قانونی معذوریت هایی وجود دارد اما سعی کرده ایم با تعامل با سایر دستگاه ها و با وفاق و همدلی و  وحدت رویه مشکلات و دغدغه های جامعه ایثارگری را برطرف نماییم .
عزیز رضایی در ادامه گفت : ایثارگران حق بزرگی به گردن تمام افراد جامعه دارند و یقینا عزت و اقتدار امروز نظام اسلامی مرهون رشادت ها و حماسه آفرینی های ایشان است لذا ما خدمت به ایثارگران را نه تنها یک وظیفه قانونی و اداری بلکه رسالتی انقلابی و افتخاری بزرگ می دانیم و در حد توان خود در این راه تلاش خواهیم کرد .
کد مطلب: 190960