استاندار چهارمحال و بختیاری گفت:
شأن و منزلت خانواده شهدا و ایثارگران از جوانب مختلف باید رعایت شود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۳
طی دیدارهایی که عصر امروز شنبه 11 دیماه 95 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در همراهی با استاندار استان و برخی دیگر از مسئولین از خانواده های شهدا و جانبازان 70 درصد انجام شد استاندار اظهار داشت: باید شأن و منزلت خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران از جوانب مختلف رعایت شود و کلیه خدمات قانونی در اختیار این عزیزان قرار گیرد.
 
به گزارش «ایثار» چهارمحال و بختیاری؛  عصر امروز شنبه 11 دیماه 95 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در همراهی با استاندار استان و برخی دیگر از مسئولین، با تعدادی از خانواده های شهدا و جانبازان 70 درصد دیدار و گفتگو نمود.
قاسم سلیمانی دشتکی استاندار چهارمحال و بختیاری طی این دیدارها با اشاره به اهمیت توجه به خانواده شهدا و ایثارگران اظهار کرد: ساماندهی برای سرکشی به خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان در این استان انجام شده لذا لازم است با برنامه‌ریزی دقیق در این زمینه اقدام شود.
وی افزود: باید شأن و منزلت خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران از جوانب مختلف رعایت شود و کلیه خدمات قانونی در اختیار این عزیزان قرار گیرد.  
وی با بیان اینکه برای عملکرد مطلوب‌تر در راستای بازدید و سرکشی از خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان تقسیم کار برای مدیران بخش دولتی و غیردولتی در چهارمحال و بختیاری لازم و ضروری است، تأکید کرد: باید گروه‌هایی متشکل از مدیران دستگاه‌های اداری، حوزه مدیرت و برنامه‌ر‌یزی و حوزه استاندار ایجاد و در سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران فعالیت خود را با تلاش بیش‌ازپیش انجام داده و به این خانواده‌ها سرکشی ‌شود.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان با اشاره به اینکه کلیه خانواده های شهدا و ایثارگران در سطح استان باید مورد اهتمام قرار گیرند افزود: با نظر ویژه استاندار این سرکشی‌ها در سطح استان ادامه دارد و منحصر به مرکز استان نیست و طی برنامه‌ریزی مناسب از همه خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان به ویژه خانواده‌هایی که تاکنون سرکشی کمتری از  آن‌ها شده صورت می گیرد.
لازم به ذکر اینکه: در این دیدارها مسائل و مشکلات مطروحه از طرف خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، بررسی و تصمیمات لازم در خصوص رفع آنها اتخاذ گردید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 190963
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...