عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید وامو رایثار گران شهرستان سرایان:
ادای احترام نماینده محترم ولی فقیه استان به مقام شامخ شهدای شهرستان سرایان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲
عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان سرایان: ادای احترام نماینده محترم ولی فقیه استان به مقام شامخ شهدای شهرستان سرایان
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، در پی حضور نماینده محترم ولی فقیه استان حضرت آیت الله عبادی در شهرستان سرایان، ایشان به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام نمودند.
به گفته عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید وامور ایثار گران شهرستان سرایان، برای اولین بار میزبان نماینده محترم ولی فقیه استان حضرت آیت الله عبادی و هیات همراه بودند و معظم له در بدو ورود با حضور در گلزار مطهر شهدای مرکز شهرستان سرایان ضمن نثار گل در مزار شهدا با قرائت فاتحه علو درجات شهدا را از خداوند منان مسئلت نموده و برای تمامی شهدای شهرستان آرزوی همجواری با اولیاء وانبیاء الهی را مسئلت نمودند.
به گفته عظیمی حضرت آیت الله عبادی ضمن دریافت اطلاعات از جامعه ایثارگری اقدام به گلباران گلزار مطهر شهدای شهرستان نموده و همچنین با حضور در گلزار مطهر شهدای گمنام شهر، به پنج کبوتر خوشنام جوار مصلی شهر سرایان به نیابت از 15شهید گمنام شهرستان ادای احترام نمودند.
به گفته عظیمی در معیت حضرت آیت الله عبادی، مسئولین استانی و شهرستانی هم حضور داشتند که در کنار خاندان معظم شهدای شهرستان بر شأن و منزلت این مراسم افزوده بود.
کد مطلب: 190970
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...