داخلی صفحه قم خبر
 
سردار هاشمی: 9350 دیدار با خانواده معظم شهدا در قم انجام شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۷
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: اجرای طرح سپاس و دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران از ابتدای امسال تا کنون 9350دیدار می باشد.
سردار هاشمی: 9350  دیدار با خانواده معظم شهدا در قم انجام شد
 

به گزارش ایثار واحد استان قم، سردار سید جواد هاشمی افزود: دیدار با 1700نفر از همسران و فرزندان شهدا و 2742 دیدار با والدین معظم شهدا انجام شده است.
وی ادامه داد: همچنین در این مدت 4150دیدار با جانبازان و آزادگان و خانواده معظم ایشان و 760دیدار با جانبازان زیر 25درصد صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: بخشی از این دیدار ها در قالب طرح ام البنین دیدار از مادران و همسران شهدا، در ایام دفاع مقدس، دولت عشق در ایام هفته دولت،  ماه رمضان، شهدای منا، علمداران حماسه دیدار با جانبازان سرافراز و مدافعان حرم بوده است.
سردار هاشمی تاکید کرد: سعی شده تا ضمن حفظ و ارتقای کمی دیدارها بر کیفیت آن نیز تاکید صورت گیرد، لذا حضور مدیرکل، معاونان و مدیران مناطق در دیدارها، تاکید بر حل مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران، تاکید بر حضور مسوولان در دیدارها ، حضور مسوولان ملی و استانی ، حضور فضلا و علمای حوزه در این دیدارها نقش مهمی در کیفی سازی این دیدارها و خرسندی خانواده معظم شهدا و ایثارگران دارد.
وی بیان داشت: تکریم و تجلیل از مقام صبر و ایثار و فداکاری خاندان ایثار و شهادت و وفاداری این قشر ارزشمند به نظام مقدس جمهوری اسلامی و درس ایثار و پایداری و معرفی این الگوها به جامعه و حل مسایل ایشان از جمله اهداف دیدار با این عزیزان می باشد.
اتمام پیام/
 
کد مطلب: 190985
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...