داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی :
رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را وظيفه خود بدانیم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۴
مدیرکل بنیاد مركزي گفت: باید رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را وظيفه خود بدانیم وبا تمام ظرفيت برای حل مشکلات اقدام کنیم.
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، حجت الاسلام والمسلمین حسن هنرمند درخصوص تسهيلات وام مسكن جهت پروژه 264 واحدي مجتمع سفير با رئيس بانك مسكن به مذاكره پرداختند .
ايشان با اشاره به اینکه می‌توان خدمات مطلوبی را به جامعه هدف ارائه کرد، افزود: ادارات و سازمانها باید از نیروهای انسانی و همچنین امکانات موجود خود جهت رضایت خانواده‌های شاهد و ایثارگر را به بهترین شکل ممکن تلاش کنند.
هنرمند با بیان اینکه جهت مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر تلاش كنيم ، اظهار داشت: باید مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را مسائل خود دانسته و با تمام ظرفيت اقدام کنیم تا بتوانيم در آخرت شرمنده شهداء نشويم .
ايشان افزود :شهدا همواره منشا خیروبرکت  و نامشان در طول سالیان سال ماندگار و درخشان بوده و خواهد بود و با اتمام زندگی و حیات مادی به فراموشی سپرده نشده بلکه روز به روز آثارشان جاودان و نامشان خواهد ماند و در تمامی مراسمات و ایام سال به نیکی یاد می شود.
این مقام مسئول ضمن تشکر از مسئولین بانك مسكن جهت تسهيلات براي ايثارگران گفت : با راه اندازی تسهيلات مسكن برای جامعه هدف ،امیدواریم شاهد امكانات رفاهي و رفع مشكلات مسكن ايثارگران باشیم.
در ادامه رییس بانك مسكن با قدردانی از مقام شامخ شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره آن‌ها در هشت سال دفاع مقدس گفت: خانواده شهدا با ایثار و از خودگذشتگی که از خود نشان دادند، حق بزرگی بر گردن آحاد مردم جامعه دارند.
وی افزود: امروز رشد، توسعه، امنیت و آسایش کشور، حاصل جانفشانی و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی است.
اميري در ادامه با تجلیل از مقام شامخ شهدا در دوران دفاع مقدس ،بر صیانت و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی تأکید کرد.
وی با اشاره به اینکه ما باید همواره ادامه دهنده راه شهدا بوده و یاد و خاطره آنان را گرامی بداریم، اضافه کرد: شهدا با ایثارگری های خود توطئه شوم دشمنان را علیه میهن اسلامی خنثی کرده و با این کار، نام خود را در تاریخ جاودانه کردند.
ايشان درپايان گفت :ما با تمام ظرفيت و توان در كنار بنياد شهيد جهت اجرا و ساخت پرژه 264 واحدي از هيچ كوششي دريغ نخواهيم كرد .
رییس بنیاد اراک نيزدر خصوص اجراي عمليات پروژه 264 واحدي مجتمع سفير توضيحاتي را ارائه دادند .
گفتنی است این جلسه صبح روز یکشنبه مورخ 12 دي ماه 95 در دفتر سرپرستي بانك مسكن با حضور مدیر کل بنیاد، معاون تعاون بنياد، رئيس بنياداراك برگزار شد .
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 191029
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...