عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرایان:
صبر واستقامت خانواده های جانبازان بهترین الگو برای نسل امروز انقلاب است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۵
عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرایان: صبر واستقامت خانواده های جانبازان بهترین الگو برای نسل امروز انقلاب است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،امام جمعه شهر سرایان با همراهی فرماندار و ریاست شورای شهرستان ازجامعه ایثارگری شهر سرایان دیدار و در قالب طرح سپاس از آنان تجلیل نمودند.
به گفته عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرایان، به جهت ارتباط مستمر و پیاپی با جامعه ایثارگری و نیز در جهت تکریم و تجلیل از خانواده های جامعه هدف با حضور حجت الاسلام نجمی پور،امام جمعه شهرستان سرایان و  مهندس کریمی فرماندار شهرستان و مسئول بنیاد شهید و امور ایثار گران از 3خانواده محترم جانباز شهر سرایان دیدار و تجلیل بعمل آمد. 
عظیمی افزود: صبر و استقامت خانواده های جانبازان بهترین الگو برای نسل امروز انقلاب است. 
وی با اشاره به رشادت ها و فداکاری های این بزرگ مردان گفت: جانبازان ما الگوی صبر و مقاومت برای همه ی جهانیان هستند و به راستی که «خواستن توانستن» را به همگان ثابت نمودند. 
به گفته عظیمی در این دیدارها مسئولین شهرستان ضمن استماع سخنان و نظرات خانواده ها و مشکلات آنان، راههای کاهش مشکلات را بررسی نمودند و مقرر شد که در اولین جلسه شورای مشورتی معتمدین معین موارد مورد نظر طرح و جهت راهکار مناسب به استان ارسال گردد.
شایان ذکر است که در پایان این دیدارها به رسم یادبود و تجلیل از خانواده ها هدیه ای به رسم یادبود تقدیم به خانواده های معزز این 3 جانباز گردید.
کد مطلب: 191076
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...