ساماندهی و زیبا سازی گلزارهای شهدا امری ضروری است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۵
مدیرکل بنیاد شهرستانهای استان تهران با بیان اینکه در مجموع 257 گلزار شهدای شهرستان های استان تهران 4 هزار و 339 شهید آرام گرفته اند، گفت: ساماندهی و زیبا سازی این گلزارها امری ضروری و مقدس است
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری در سومین کارگروه ساماندهی گلزارهای شهدای شهرستان های تهران با بیان اینکه در مجموع 257 گلزار شهدای شهرستان های استان تهران 4 هزار و 339 شهید آرام گرفته اند، گفت: ساماندهی و زیبا سازی این گلزارها امری ضروری و مقدس است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران بر اجرای شایسته و درخور ساماندهی گلزارهای شهدای شهرستان های استان تهران تاکید کرد و افزود: گلزارهای شهدا مزار کسانی است که جان مقدس و عزیز خود را در راه آرمان ها و ارزشها فدا کردند.
نصیری گفت: همه باید امکانات و ظرفیت های خود را برای کمک به این امر اختصاص داده و از ظرفیت های نهادهای همسو و همراه نیز بهره گیری شود.
وی خواستار در نظر داشتن دغدغه های خانواده های معظم شهدا در این امر شد و افزود: کسانی که در این مسیر حرکت می کنند بدانند که با احساسات پاک و مقدس پدران، مادران، همسران و فرزندان شهدا طرف بوده و نباید موجب دلخوری و آزردگی خاطر آنان فراهم شود.
نصیری گفت: حفظ حرمت شهدا از همه چیز واجب تر است چرا که مجموعه بنیاد خادم جامعه ایثارگری و شاهد است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 191100
 


 
 
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن تحقق آرمان‌های انقلاب و مقوم انسجام اجتماعی
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...