داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه:
"مدیریت داشته ها" بهترین راهکار حل مشکلات است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۹
حجت الاسلام عسگری در سفر به شهرستان جوانرود، با دو خانواده ایثارگر دیدار کرد.
"مدیریت داشته ها" بهترین راهکار حل مشکلات است
 
به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه" حجت الاسلام عسگری که به منظور پیگیری مسائل و مشکلات بنیاد شهرستان جوانرود روز شنبه 11 دیماه 95، به این شهرستان سفر کرده بود در نشستی با کارکنان این بنیاد، بر اولویت بندی در تمامی کارهای اداری تأکید کرد.
حجت الاسلام در این نشست با اشاره به گستردگی مسائل و مشکلات اداری بنیاد و نیز محدودیت در منابع و امکانات، مدیریت داشته ها را از جمله بهترین راهکارهای فائق آمدن بر این مشکلات دانست.
 مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: ما در بنیاد شهید و همچنین در خارج از بنیاد دارای ظرفیت های بسیار مناسبی هستیم که با عنایت به این بخش ها، بخوبی می توانیم از این ظرفیت ها استفاده کرده و از آن در جهت رفع بسیاری از مسائل و مشکلات بنیاد و جامعه ایثارگری بهره گیری کنیم.
 وی از اولویت بندی و برنامه ریزی به عنوان دو شاخصه ای نام برد که می توان بوسیله مدیریت داشته ها توان کاری، منابع و نیروی انسانی توانمند بنیاد را در مسیری صحیح و هدفمند به کار گیری کرد.
در ابتدای این نشست سید ایوب زارعی رئیس بنیاد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این بنیاد، به برخی از مسائل و مشکلات این مجموعه اشاره کرد.
حجت الاسلام عسگری در ادامه به همراه دکتر لهونی فرماندار و زارعی رئیس بنیاد جوانرود ضمن حضور در منزل شهیدان معظم بهرام رستمی و فریدون میرکی، از صبر و استقامت خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با استناد به روایتی از حضرت امام سجاد(ع) ، از صبر پیشه گان در زندگی به عنوان کسانی یاد کرد: که در قیامت از ثواب هزار شهید بهره مند می شوند.
در پایان این دیدار از خانواده های معظم شهیدان رستمی و میرکی تجلیل شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 191125
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...