داخلی صفحه قزوین خبر
 
استاندار قزوین:
امنیت امروز کشور مرهون ایثارگری‌های شهداست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۱
استاندار قزوین و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین به همراه مدیرکل بنیاد استان و رییس بنیاد شهرستان قزوین از خانواده شهید محمدحسین اصلی‌تبریزی دیدار کردند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، فریدون همتی، استاندار قزوین و علی فرخزاد، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین به همراه غلامرضا‌ حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و حسن اصلی‌تبریزی رییس بنیاد شهرستان قزوین از خانواده شهید محمدحسین اصلی‌تبریزی دیدار کردند.
در این دیدار، استاندار قزوین گفت: آرامش و امنیتی که امروز در کشور داریم مرهون ایثارگری و جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران است که ما قدردان آنها هستیم.
وی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را ضروری دانست و افزود: باید تلاش کنیم تا روحیه‌ی ایثارگری شهیدان و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج بدهیم تا انقلاب اسلامی را از گزند دشمنان محفوظ نگه داریم.
در ادامه این دیدار، حقایق‌پور گفت: دیدار از خانواده‌های شهدا و ایثارگران به منظور دلجویی و تجلیل از آنها در دستور کار بنیاد است و انتظار داریم مسوولان استانی نیز در انجام این مهم با ما همراه باشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: همه مسوولان و مردم موظف هستند، راه‌ شهدا را ادامه بدهند و در مسیر احیای آرمان‌های آنها در جامعه گام بردارند.
همچنین پدر شهید محمدحسین اصلی‌تبریزی گفت: بنده در مدرسه‌سازی تلاش می‌کنم تا فرزندان این مرز و بوم با تحصیل علم و دانش در عرصه‌های مختلف موفق و در رشد و توسعه  کشور تاثیرگذار باشند.
در پایان استاندار قزوین و مسوولان حاضر از جعفر اصلی‌تبریزی پدر شهید محمدحسین اصلی‌تبریزی، خیر مدرسه‌ساز تجلیل کردند.
 
کد مطلب: 191127