داخلی صفحه گلستان خبر
 
شهدا چراغ فروزان نسل های آینده هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱
مشاور مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان گلستان گفت: شهدا چراغ فروزان نسل های آینده هستند.
شهدا چراغ فروزان نسل های آینده هستند
 
به گزارش ایثارواحد گلستان ، دوشنبه دوازدهم دی ماه 95 همزمان با سالروز حادثه 12دی 57 گنبد کاووس احمد بای رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان گنبد بهمراه نوروزی مشاور مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران استان گلستان ، توشنی ، یوسفی و رجایی کارشناسان ارشد بنیاد استان با خانواده شهید سیاوش ناصری و جانباز سید قربان حسینی دیدار بعمل آوردند .
نوروزی مشاور مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران استان در این دیدارها گفت: شهیدان همچون کبوترانی بودند که جهان برایشان همچون قفسی تنگ محسوب می شد و برای رسیدن به خداوند ، عروج و آسمانی شدن را برگزیدند و بر رفیع ترین قلل شرف، جوانمردی و ایثار ایستادند و مانند چراغی فروزان ، فرا روی نسل های کنونی و آینده قرار گرفته و درخشیدند.
در ادامه رییس بنیاد شهرستان گنبد کاووس گفت: شهید سیاوش ناصری جزء اولین شهید شهرستان گنبد بشمار می رود که در 12دی سال 57 به درجه رفیع شهادت نائل آمده  و حماسه 12 دی گنبد کاووس توسط این شهید والامقام و شهیدان گرانقدر دیگری در این شهرستان رقم خورد .
وی ادامه داد: در حادثه آن روز که در اوایل پیروزی انقلاب شکل گرفت تعداد زیادی از همشهریان مجروح شدندکه در میان آنان نیز پدر شهید صمد ناصری نیز به درجه رفیع جانبازی نایل آمد .
وی اظهار داشت : مادر شهید جزء اولین افرادی هستند که در اوایل انقلاب همسر جانباز و مادر شهید محسوب می شود.
در پایان با هدیه غیر نقدی از خانواده معزز شهید سیاوش ناصری و جانباز سید قربان حسینی تقدیر بعمل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 191156
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...