داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان :
تحکیم پایه های نظام با خدمت به یادگاران دفاع مقدس عینیت می یابد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۷
جلسه مشترک مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان و فرمانده سپاه قدس گیلان ، ظهر روز یکشنبه 12 دی 95 برگزار شد.
 
عبداله پاکاری مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان در این جلسه با بیان اینکه  دو نهاد مقدس بنیاد و سپاه در کنار یکدیگر مکمل فعالیت های فرهنگی هستند گفت : سپاه قدس گیلان ظرفیت های بالایی در حوزه های فرهنگی ، اقتصادی  و جهادی دارد که منشاء خدمات ارزشمندی در جامعه می باشد.
به گزارش ایثار گیلان ، مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان اظهار داشت:تحکیم پایه های نظام با خدمت به یادگاران دفاع مقدس عینیت می یابد وخروجی همه فعالیت ها و خدمات باید موجب رضایتمندی ایثارگران را همراه داشته باشد.
پاکاری در ادامه استفاده از ظرفیت های ایثارگران در تمامی بخش ها و برگزاری یادواره ها با وحدت رویه و هماهنگی بیشتر در این زمینه را خواستار شد.
سردار عبداله پور فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این نشست گفت:شهدا انتخاب شده خداوند هستند و گزینش شده اند.
وی افزود:شهید خاص خداوند است و هرکس برای شهدا کار و خدمتی انجام دهد ، خدمتش در راه خدا است.
این مقام مسئول یادآور شد:تمامی کارها باید رنگ و بویی خدایی داشته باشد و نمونه بارز آن کنگره بزرگداشت هشت هزار شهید گیلان بوده است.
فرمانده سپاه قدس گیلان بر همکاری دو مجموعه در برگزاری یادواره های شهدا اشاره کرد و اظهار داشت : خوشبختانه از لحاظ کمی استان گیلان یکی از استانهایی است که تعداد زیادی یادواره در سال در آن برگزار می شود و این جای خوشحالی دارد که مردم ولایتمدار و شهیدپرور در نقاط مختلف درصدد برپایی محافل شهدا می باشد ولی باید با برگزاری جلسات مشترک و کارشناسی در ابعاد کیفی نیز یادواره ها ارتقاء یابد.

"انتهای پیام"
کد مطلب: 191168
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...