داخلی صفحه لرستان خبر
 
برگزاری جلسه توجیهی ثبت خدمات وام مسکن ایثارگران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۹
جلسه توجیهی ثبت خدمات وام مسکن ایثارگران برگزار شد
برگزاری جلسه توجیهی ثبت خدمات وام مسکن ایثارگران
 
به گزارش "ایثار لرستان" جلسه توجیهی ثبت خدمات وام مسکن ایثارگران صبح امروز 13 دی ماه با حضور کارکنان واحد هاتف شهرستانهای تابعه و ستاد استان در سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان برگزار شد.
مراد روشنی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در این جلسه ضمن تشکر از همکاران گفت: استان لرستان در سال جاری (سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) بعنوان یکی از استانهای پایلوت در امر اقتصاد مقاومتی انتخاب شده و بنیاد شهید بعنوان افضل نهادها و دستگاه عصمت یکی از دستگاههای متولی مجموعه ایثارگران است که رسالتی بزرگ بر دوش دارد و تحقق این رسالت در جهت سیاستهای کلان ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در حوزه ایثار و شهادت است و قطعاً از اساسی ترین مباحث یا مولفه های این بحث، بحث گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی است. چرا که در هر کاری پایه و اساس کار ایجاد گفتمان و یک زنجیره فکری است که اگر این بحث در جامعه مورد عنایت قرار گیرد، می توان با این گفتمان سازی از دریچه ایثار و شهادت با مدیریت جهادی کارهای بزرگی انجام داد.
وی همچنین افزود: رسالتی که بر دوش ماست بخشی از تحقق آن بر عهده نیروی انسانی آموزش دیده و مجرب است که با اطلاعات قوی در خدمت جامعه هدف باشند و ما باید از ظرفیت های مهم و اساسی در این عرصه بهره بگیریم از جمله چابک سازی نیروی انسانی، سرعت بخشیدن به کار و بهره گیری از فضای مجازی و نرم افزارهای موجود که با کمترین امکانات به بهترین بهره وری برسیم.
روشنی گفت: دانستن حق جامعه هدف است و کارکنان بنیاد باید با آموزش درست و بهره گیری از امکانات و نیز ایجاد ساز و کار مناسب این امر را محقق کنند و در بحث واگذاری وامهای مسکن که در سال جاری ثبت این خدمات بصورت الکترونیکی درآمده، امید آن می رود که همکاران با اطلاع رسانی دقیق و به موقع به جامعه هدف رضایت این قشر عزیز را جلب نمایند.
 
 
کد مطلب: 191183