سید علی اکبر پرویزی، استاندار خراسان جنوبی:
شهدا مایه افتخار آحاد جامعه هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۳
سید علی اکبر پرویزی، استاندار خراسان جنوبی: شهدا مایه افتخار آحاد جامعه هستند
شهدا مایه افتخار آحاد جامعه هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، استاندار خراسان جنوبی همزمان با سفر به شهرستان قاینات با خانواده شهید غلامحسین کریمی و نیز جانباز ۷۰ درصد محمد مرادی مقدم، دیدار کرد و از نزدیک در جریان مسائل و درخواست های آنان قرار گرفت.
سید علی اکبر پرویزی، استاندار خراسان جنوبی، در این دیدارها، تسریع در حل مشکلات جامعه ایثارگری را مورد تاکید جدی قرار داد و افزود: در این راه دولت تدبیر و امید تا کنون خدمات و اقدامات بسیار مناسبی را صورت داده است.
وی با بیان اینکه شهدا و جانبازان عزیز در راه صیانت از ایران عزیز و خاک پاک مهین اسلامی از تمام هستی و جان خود گذشتند، گفت: امروز وظیفه مسئولین خدمت به این عزیزان و تلاش در جهت کاهش مشکلات آنها است.
وی شهدا و جامعه ایثارگری را الگوی جامعه دانست و تصریح کرد: هرچه در جهت خدمت به جامعه ایثارگری تلاش کنیم باز هم مرهون خون این عزیزان هستیم.
مقام عالی دولت در استان خراسان جنوبی، شهدا را مایه افتخار همه آحاد مختلف جامعه دانست و تصریح کرد: در زمینه مشکلاتی که خانواده بزرگ ایثارگری با آن مواجه است آماده هرگونه مساعدت و همکاری هستیم.
استاندار خراسان جنوبی، با بیان اینکه شهدا و ایثارگران مسیری را آگاهانه و مبتنی بر شناخت انتخاب کردند، گفت: امروز مسئولین وظیفه مند هستند ضمن سرکشی از خانواده شهدا در جهت گره گشایی از آنها و حل و فصل مشکلاتشان همکاری لازم را داشته باشند.
شایان ذکر است که، استاندار خرسان جنوبی  همزمان با سفر به شهرستان قاینات با خانواده شهید غلامحسین کریمی که در تاریخ ۲۷ مهرماه ۱۳۶۲ و در منطقه عملیاتی پنج وین عراق به درجه رفیع شهادت رسیده بود و نیز جانباز ۷۰ درصد محمد مرادی مقدم که در تاریخ های ۲۱ اسفندماه ۱۳۶۳ در منطقه عملیاتی مجنون و ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۶۵ در منطقه مهران بر اثر ترکش خمپاره و اصابت گلوله به افتخار جانبازی نائل شده بود دیدار کرد و آنان را مورد تفقد قرار داد.
کد مطلب: 191184
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...