داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان:
ایثارگران،افتخار و برکت این مجوعه هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۰
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با مدیر کل بنادر و دریانوردی دیدار کرد.
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و مشاور امور ایثارگران استاندار، با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش ایثار گیلان،در این نشست چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گزارشی از فعالیت ایثارگران و فرزندان شاهد شاغل در اداره کل بنادر گیلان ارائه و اظهار کرد : افتخار این را داریم که بیشترین تعداد ایثارگران در این اداره کل شاغل و حضور داشته و موجب برکت در این مجموعه شده اند.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان افزود: این عزیزان مشاغل کلیدی را در این اداره کل عهده دار هستند و نگاه ویژه ای به آنان داشته زیرا تمام آنان از نیروهای تحصیل کرده و با دانش هستند.
وی از شناسایی فرزندان شاهد با استعداد و توانمند خبرداد و تصریح کرد: طی برنامه ریزی های انجام شده به دنبال استفاده بیشتر و بهتر از پتانسیل این افراد هستیم.
 مسئول امور ایثارگران اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان با تشکر از حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در آن اداره کل یادآور شد: اقدامت مناسبی برای ایثارگران و فرزندان شاهد توسط این اداره کل صورت گرفته و شاهد رضایتمندی این عزیزان هستیم.
 امیر ایزدی ادامه داد:  امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده توسط مهندس چراغی و رهنمودهای ایشان بتوانیم قدم های مثبت دیگر را نیز  در آینده برداریم.
 مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان نیز ضمن قدردانی از زحمات و اقدامات مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در راستای فعالیت های حمایتی از خانواده و فرزندان شاهد عنوان کرد: خدمت به ایثارگران و فرزندان شاهد وظیفه هر مسلمان بوده که جا دارد از  زحمات مدیریت اداره کل بنادر تقدیر شود.
پاکاری با اشاره به حمایت های روز افزون اداره کل بنادر و دریانوردی متذکر شد: امیدواریم با تعامل و همکاری مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان شاهد رشد فرزندان شاهد در این اداره کل باشیم.
 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرانزلی نیز با تقدیر از زحمات مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در خصوص رسیدگی به امور ایثارگران و فرزندان شاهد شاغل در این اداره کل یادآور شد:خوشبختانه ایشان توجه ویژه ای به این عزیزان داشته و در این راستا بازدید های دوره ای از خانواده های شهدا و ایثارگران را در برنامه کاری خود قرار داده اند.
ایلچی با بیان اینکه مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان تا به امروز همکاری بسیار خوبی با بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان  بندر انزلی داشته، گفت: ایشان در این حوزه فعالیت های بسیاری داشته و  تاکنون امور مرتبط با خانواده شهدا و ایثارگران به نحو احسنت انجام گرفته است.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 191189
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...