جانبازان و آزادگان حاملان پیام شهدا هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰
حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در دیدار با 9 خانواده ایثارگر شهرستان اسفراین گفت : جانبازان و آزادگان خود را پیام رسانان دوران دفاع مقدس و حاملان پیام شهدا بدانند و اجازه ندهند خاطرات رشادت ها ، ایثارگری ها و از خودگذشتگی ها به فراموشی سپرده شود .
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح دیروز (دوشنبه) 13 دی 95 حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی ضمن حضور در شهرستان اسفراین با 9 خانواده ایثارگر این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .
حجت الاسلام عزیزی در این دیدارها ایثارگران را چشمه های فیاض عشق و معرفت خواند و با یادآوری رشادت ها و حماسه های ایشان در طول دوران دفاع مقدس بر تبیین ، ترویج و تعمیق گفتمان جهاد و مقاومت تاکید کرد .
وی گفت : لازم است ایثارگران با بیان خاطرات دوران دفاع مقدس به رسالت ارزشمند خود در قبال آرمان های بلند شهدا عمل کنند .
حجت الاسلام عزیزی همچنین گفت : جانبازان و آزادگان خود را پیام رسانان دوران دفاع مقدس و حاملان پیام شهدا بدانند و اجازه ندهند خاطرات رشادت ها ، ایثارگری ها و از خودگذشتگی ها به فراموشی سپرده شود .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در ادامه خدمت به ایثارگران را وظیفه ای بزرگ خواند و ضمن تاکید بر لزوم تکریم و تعظیم ایشان گفت : دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران موجب ایجاد نشاط و بالا رفتن انگیزه برای ارائه خدمت و نیز افزایش روحیه خودباوری و ایستادگی در برابر سختی ها و ناملایمات می شود .
کد مطلب: 191286
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...