خانواده های شهدا از خود صلابت و ایستادگی نشان دادند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۰
علیرضا رضایی معان توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در دیدار با خانواده شهید محمد مقصودی در شهرستان جاجرم گفت : قطعا در ایثار و مجاهدت شهدا ، خانواده های صبور و مقاوم ایشان نیز سهیم و شریک هستند چرا که اگر در آن دوران از خود صلابت و ایستادگی نشان نمی دادند ممکن بود فرزندان آنها نتوانند با دلی محکم و اراده ای پولادین در برابر دشمنان بایستند و آن حماسه ها را بیافرینند .
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز (سه شنبه) 14 دی 95 علیرضا رضایی معان توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی ضمن حضور در شهرستان جاجرم با والدین شهید محمد مقصودی دیدار و گفتگو کرد .
علیرضا رضایی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمد مقصودی ، خانواده های شهدا را نمونه های برجسته صبر و مقاومت خواند و بر لزوم معرفی این چهره های ارزشمند به عنوان الگوهای جامعه تاکید کرد .
وی گفت : آن روحیه ای که باعث شد شهدا با عشق و انگیزه وارد میدان جهاد شوند یقینا در بستر خانواده ای متدین و انقلابی پرورش یافته بود .
علیرضا رضایی همچنین گفت : قطعا در ایثار و مجاهدت شهدا ، خانواده های صبور و مقاوم ایشان نیز سهیم و شریک هستند چرا که اگر در آن دوران از خود صلابت و ایستادگی نشان نمی دادند ممکن بود فرزندان آنها نتوانند با دلی محکم و اراده ای پولادین در برابر دشمنان بایستند و آن حماسه ها را بیافرینند .
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با بیان این حقیقت که انقلاب اسلامی ثمره ایثارگری ها و جانفشانی های شهدا و ایثارگران است تاکید کرد : نباید اجازه داد هدف بلند شهدا و آرمان های مقدس ایشان به فراموشی سپرده شود بلکه باید با تبیین واقعیت های زندگی شهدا و ایثارگران ، راه را در برابر جوانان کشور روشن و انگیزه انقلابی را در وجودشان شعله ور ساخت .
وی همچنین گفت : امروز کشور نیازمند همان روحیه دوران دفاع مقدس ، با همان عزم ها و اراده هاست .
علیرضا رضایی افزود : جوانان کشور ارادتمند به ساحت شهدا و علاقه مند به راه و هدف ایشان است لذا لازم است فرهنگ ایثار و شهادت به شکلی هنرمندانه در میان افراد جامعه و به ویژه جوانان ترویج شود .
کد مطلب: 191292