داخلی صفحه فارس خبر
 
عکاس روابط عمومی بنیاد فارس قهرمان مسابقات جهانی کونگ فو شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۸
رضا عرب بهارلو، عکاس روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در مسابقات جهانی کونگ فو بلغارستان موفق به کسب 3 مدال طلا شد.
 
به گزارش «خبرگزاری حیات از شیراز» مسابقات جهانی کونگ فو امسال با حضور 300 ورزشکار از 20 کشور به میزبانی صوفیه بلغارستان برگزار شد که در آن تیم ملی کونگ فو کشورمان با 4 ورزشکار در 3 رشته مبارزات نیمه آزاد، آزاد و هنرهای فردی شرکت کرده و در مجموع تیمی با کسب 7 مدال طلا و 2 نشان نقره در بخش هنرهای فردی موفق به کسب عنوان نخست و در بخش مبارزات به مقام چهارم این دوره از رقابت ها دست یافت.

رضا عرب بهارلو، عکاس روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز که در این دوره از رقابتها در 3 رشته مبارزات نیمه آزاد، آزاد و هنرهای فردی در وزن مثبت 120 کیلوگرم شرکت کرده بود موفق به کسب 3 نشان طلای این رقابت ها شد.
این جوان 34 ساله شیرازی که قهرمانی مسابقات جهانی کونگ فو 2002  تهران، مسابقات آسیایی 2004 و مسابقات بین المللی کیش 2005  را در کارنامه خود دارد، می گوید: بزرگترین افتخارم در زندگی ، خدمت به خانواده های معظم شهداء و ایثارگران است.

عرب بهارلو 28 سال از عمر خود را به پرداختن ورزش های رزمی اختصاص داده و 13 سال متوالی عناوین قهرمانی کشوری و فدرالی کونگ فو در سبک های توآ، گیلما و جنگاوران را کسب کرده است
وی که هم اکنون مسئولیت هنرهای فردی و دفاع شخصی جنگاوران کونگ فو کشور و مشاور رزم گیلمای ایران را به عهده دارد به عنوان رئیس هیأت کونگ فو شهرستان شیراز نیز منصوب شده است. این ورزشکار شیرازی در سال 92 نیز کتاب گیلما هنر رزم ایران زمین به وسعت جاده ابریشم را به چاپ رسانده و در حال حاضر به عنوان عکاس و فیلم بردار حوزه روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و  امور ایثارگران استان فارس مشغول به خدمت است.
 
 
کد مطلب: 191299
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...