داخلی صفحه گیلان خبر
 
​مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان خبرداد:
یادمان شهدا به زبانهای بین المللی در مسابقات شطرنج جام خزر رونمایی می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۳
بمناسبت آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی این رقابتها با عنوان "نکوداشت شهدای دوران پیروزی انقلاب " برگزار می شود
 
مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان از برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی شطرنج جام خزر با عنوان "نکوداشت شهدای دوران پیروزی انقلاب " در رشت خبر داد.
به گزارش ایثارگیلان ، عبداله پاکاری با بیان اینکه باید بتوانیم در ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت در تمامی ابعاد گام برداریم، گفت: معرفی شهدا بعنوان قهرمانان افتخار آفرین ملی می تواند در بخش ها و رویداد های مختلف با نگاهی هنرمندانه و تاثیر گذار در راستای اهداف این فرهنگ مطرح گردد.
وی افزود: در این راستا بخش های فرهنگی بنیاد باید با استفاده از ابزار هنر و همچنین نگاه مدرن ومنطبق با نیاز جامعه در مناسبت های مختلف در جهت فعالیت های ترویجی با موضوع شهدا برنامه های لازم را داشته باشد.
مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان با اشاره به برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی شطرنج جام خزر به میزبانی استان گیلان اظهار داشت : با هماهنگی با مسئولین برگزاری این مسابقات و بمناسبت آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی این رقابتها با عنوان "نکوداشت شهدای دوران پیروزی انقلاب  " برگزار می شود و در برنامه های ویژه ای با حضور مسئولین ارشد کشوری از خانواده های شهدای والامقام  انقلاب استان گیلان تجلیل بعمل خواهد آمد.
مسئول کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان گیلان ادامه داد: در افتتاحیه این مسابقات  که با حضور نفراتی از 17 کشور مختلف برگزار می شود، توسط بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان از یادمان شهدا رونمایی خواهد شد و ورزشکاران به زبانهای مختلف به شهدای والامقام ایران اسلامی ادای احترام خواهند نمود.
پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی شطرنج جام خزر با عنوان "نکوداشت شهدای دوران پیروزی انقلاب "   از یکم تا هشتم بهمن‌ماه امسال در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) شهر رشت  برگزار خواهد شد.
کد مطلب: 191315
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...