داخلی صفحه بوشهر خبر
 
آیین غبارروبی گلزار مطهر شهدای بوشهر برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۲
به مناسبت 15 دی ماه سال روز تشکیل گزینش آیین غبارروبی گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر برگزار گردید.
آیین غبارروبی گلزار مطهر شهدای بوشهر برگزار شد
 
به گزارش « ایثار بوشهر»، به مناسبت 15 دی ماه سال روز تشکلیل گزینش به فرمان امام خمینی (ره) کارکنان هسته گزینش در ادارات استان پس از قرائت زیارت پرفیض عاشورا با حضور در گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر با غبارروبی و عطرافشانی مزار شهیدان والامقام، با آرمان های امام راحل و دستاوردهای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
رضا حقیری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در آیین در گفتگو با خبرنگار ایثار واحد بوشهر ابراز داشت: امروز اگر در دنیا از عظمت و عزت برخوردار هستیم به خاطر ایثار، فداکاری و مقاومت همه کسانی است که در  دوران هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند و از کیان اسلامی دفاع کردند.
وی با بیان این که باید با تبعیت از ولایت فقیه راه شهدا را ادامه دهیم، افزود: شهدا با ایثار و فداکاری های مثال زدنی شجاعانه در راه اعتلای امنیت، آرامش کشور و مردم تا پای جان خود ایستادند و در این راه با نثار خون خود پرچم امنیت و آرامش را در کشور پر افتخار ایران اسلامی به اهتزاز درآوردند.
حقیری با اشاره به این که شهیدان با الگو گرفتن از انبیاء و اولیای الهی درس جهاد، ایثار و شجاعت را به همگان آموختند، گفت: شهداء بهترین الگوی واقعی برای جوانان جامعه بودند و در عصر حاضر این خانواده های شهدا وایثارگران هستند که الگوهای واقعی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.
وی با بیان این که نهال انقلاب اسلامی که امروز به درخت تنومندی تبدیل شده با هر حرکت دشمنان از بین نخواهد رفت، تصریح کرد: باید مطمئن باشیم که روز به روز بر استحکام این درخت افزوده می‌شود و هیچ فتنه‌ای نمی‌تواند آن را خدشه‌دار کند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر خاطر نشان کرد: امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 191316
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...