داخلی صفحه بوشهر خبر
 
پیام حجت الاسلام تشکری به مناسبت 15 دی ماه سال روز تشکیل گزینش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با صدور پیامی 15 دی ماه سال روز تشکیل گزینش به فرمان رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) را تبریک گفت.
پیام حجت الاسلام تشکری به مناسبت 15 دی ماه سال روز تشکیل گزینش
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، متن پیام حجت الاسلام تشکری به شرح زیر است:
در دورانی که به اذن خدای قادر متعال، خون شهیدان انقلاب به ثمر نشست وسلطنت طاغوتی پهلوی در هم شکست وحکومتی اسلامی و مردم‌نهاد به رهبری امام خمینی (ره) تشکیل شد، حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) با آن نگاه تیزبین و دور اندیش خود، در طول عمر با برکتش، انقلاب اسلامی ایران را بر ستون‌هایی استوار نمود که اصلی‌ترین آن ولایت مطلقه فقیه بوده و خواهد بود.
بدون شک ریز بینی و دقت نظر بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر صدور فرمان تشکیل گزینش در 15 دی ماه سال 61 نشان از درایت و آینده نگری این بزرگ مرد تاریخ داشته است. درایت و آینده نگری که در شرایط حساس کنونی ارزش آن نمایان گردیده است.
اهمیت و جایگاه موضوع گزینش هنگامی بیشتر مشخص می شود که مقام معظم رهبری حضرت آیة الله العظمی امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) در سیاست‌های کلی نظام اداری که در سال 1389 ابلاغ فرمودند در بند 3 صراحتاً تأکید به "بهبود معیارها و روزآمدی روش‌های گزینش منابع انسانی به منظور جذب نیروی انسانی توانمند، متعهد و شایسته و پرهیز از تنگ نظری‌ها و نگرش‌های سلیقه‌ای و غیر حرفه‌ای" می نمایند.
اکنون دولت تدبیر و امید، به لطف الهی و با عنایت به جایگاه عالی ارتقای اقتدار ملی، امید به آینده و التزام به اصول قانونی، بر نهادینه کردن الگوی تکریم و همدلی تاکید داشته و تلاش گزینش گران دستگاه های خدمت گزار مبنی بر جذب و بکارگیری منابع انسانی کارآمد، در این راستا از سهمی قابل توجه برخوردار است.
این جانب ضمن تبریک این روز به همکاران عزیز هسته گزینش از تلاش ها و اقدامات ارزشمندشان در این حوزه صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و آرزوی سربلندی و موفقیت روز افزون آن ها را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.
ابراهیم تشکری
15 دی ماه 95
انتهای پیام/
کد مطلب: 191331