داخلی صفحه خوزستان خبر
 
آیت الله جزایری در گفتگو با شوشان:
برگزاری بزرگداشت های شهدا مصداق عمل صالح است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۳
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: برگزاری بزرگداشت شهدای جنگ تحمیلی و مدافعان حرم مصداق عمل صالح است.
برگزاری بزرگداشت های شهدا مصداق عمل صالح است
 
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: برگزاری بزرگداشت شهدای جنگ تحمیلی و مدافعان حرم مصداق عمل صالح است.
امام جمعه اهواز در حاشیه کنگره بزرگداشت شهید حامد جرفی و شهدای کارمندی خوزستان که صبح امروز در سالن امام رضا(ع) اهواز برگزار شد، به خبرنگار شوشان گفت: نسل جدید و آینده ما نیاز دارد تا با چنین شخصیت های عظیم و مقتدر آشنا شوند تا از این شخصیت ها در کار و ساخت شخصیت خود الگو بگیرند.
آیت الله جزایری با اشاره به الگو بودن شهدا برای نسل جدید عنوان کرد: در دوران جنگ تحمیلی شهید حامد جرفی بخشدار هویزه بود و در آن وضعیت بحرانی ، تدریس را رها نکرد اما این شهید فراتر از وظیفه خود ، در میدان نبرد حاضر شد و به فیض شهادت نائل گردید.
آیت الله جزایری با اشاره به ایستادگی مقتدرانه حضرت امیرالمومنین (ع) در برابر ظلم و استبداد، گفت: لازم است به نسل های جدید نشان دهیم که تکفیری هایی که از سوی آمریکا، اسرائیل و آل سعود به اسم اسلام و دیانت دست به قتل و آزار مردم بی گناه زدند، مسلمان نیستند بلکه اسلام آمریکایی دارند. باید با حضور فعال در جبهه های حق علیه باطل ، با این کافران مبارزه کرد. 
امام جمعه اهواز ادامه داد: آمریکا و اسرائیل و آل سعود عامل خطر درجهان اسلام و منطقه‌ هستند که ما باید برای مقابله با آن ها سربازان حضرت ولیعصر (عج) را مهیا نماییم.
 
کد مطلب: 191367