داخلی صفحه مازندران خبر
 
بيش از ده هزار ديدار از ايثارگران مازندراني صورت گرفت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۳
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران روز چهارشنبه پانزدهم دي ماه طي گفتگويي اظهارداشت: در 9 ماهه اول سال 95 تعداد ده هزار و 935 ديدار در قالب طرح سپاس صورت گرفت
بيش از  ده هزار ديدار از ايثارگران مازندراني صورت گرفت
 

به گزارش ايثارواحد مازندران،عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران روز چهارشنبه پانزدهم دي ما 95 طي گفتگويي با بيان اينكه فرهنگ تكريم از ايثارگران در ميان همه آحاد جامعه توسعه يابد گفت: قدرداني از عظمت و عزت خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان و آزادگان و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت بايد در وجود همه مردم جامعه و مسئولين توسعه و گسترش يافته و تقويت شود.

وي به اجراي طرح سپاس جهت ديدار از خانواده هاي گرانقدر شاهد و ايثارگر اشاره كرد و اظهارداشت:بنياد مازندران در تحقق اجراي طرح سپاس و تكريم از ايثارگران از تمامي ظرفيت هاي استاني استفاده مي كند.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران با بيان اينكه در 9 ماهه سال 95 تعداد ده هزار و  935 ديدار  در قالب طرح سپاس با هماهنگي و برنامه ريزي بنياد صورت گرفته است افزود:از اين تعداد 7002 مورد مربوط به خانواده هاي معظم شهدا ،3291 مورد جانبازان عزيز و 642 مورد شامل آزادگان سرافراز بوده است.

رضايي گفت: مسئولان دستگاههاي استاني و شهرستاني از بازماندگان و يادگاران عزيز شهدا و ايثارگر هفته اي سه ديدار به عمل آورند و از آنان تكريم و تجليل نموده و با مسائل و مشكلات اين عزيزان آشنا شوند.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران بر مشاركت فعال و چشمگير همه دستگاههاي اجرايي استان در نهادينه كردن فرهنگ قدرشناسي از اسوه هاي صبر و ايثار تأكيد كرد.

انتهاي پيام/

 

کد مطلب: 191417
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...