یادواره شهدای روستاهای مرزی بیوران علیا در سردشت برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۱
یادواره شهدای روستاهای مرزی بیوران علیا،سفلی،نیشکولان وباوه با حضور فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سردشت ، سران عشایر، بسیجیان و خانواده های معظم شهدا در مسجد روستای بیوران علیا برگزار شد.
یادواره شهدای روستاهای مرزی بیوران علیا در سردشت برگزار شد
 
به گزارش ایثار ؛ سردار عابدین خرم فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در این یادواره گفت: عشایر سردشت برای دفاع از کیان اسلامی در طول عمر انقلاب اسلامی ملامت های زیادی را کشیدند اما همچنان با اراده ای استوار و اندیشه ای محکم ایستادگی می کنند و بر پیمان با آرمان های انقلاب اسلامی همچنان استوار هستند.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از عشایر سردشت با تعابیری همچون کم ادعا، اما پرکار و مقتدر نام برد و افزود: این عشایر جوانان و فرزندانشان را دادند تا امنیت امروز میهن را تثبیت کنند آنها برادران خود را که از سراسر کشور در منطقه بودند را با مهربانی، رافت و عشق پذیرش کردند و نظام هم هرگز این محبت ها و رشادت های آنان در آن دوران سخت را فراموش نمی کند.
وی گفت: این عشایر و فرزندان شهید آنها مقاومتشان را با وجود تمامی فشارها و تهدیدات دشمنان سست نکرده بلکه این پیوند ناگسستنی بین امتِ امام را مستحکمتر هم کردند.
تجلیل از 30 خانواده معظم شهدا و قرائت مقاله توسط یکی از اهالی از جمله برنامه های یادواره شهدای عشایر بود.
 
کد مطلب: 191456
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...