داخلی صفحه لرستان خبر
 
جلسه توجیهی کارکنان مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵
جلسه توجیهی کارکنان مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان در خصوص پرداخت وام مسکن ایثارگران برگزار شد
جلسه توجیهی کارکنان مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان برگزار شد
 
به گزارش "ایثار لرستان" در این جلسه یحیی ملکشاهی، رئیس مسکن و ساماندهی گلزار شهداء بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان گفت: در سال جاری با توجه به تغییراتی که در پرداخت وام‌های مسکن ایجاد شده است، ایثارگران می توانند پس از مراجعه به نزدیکترین مرکز ارتباطات و مراجعات (هاتف) بنیاد محل سکونت خود نسبت به دریافت رمز عبور و سپس جهت ثبت نام اولیه به سایت www.isaar.ir بخش:سامانه خدمات الکترونیک ایثار مراجعه نمایند که آشنایی کارکنان با تغییرات ایجاد شده در انجام امور معرفی ایثارگران برای دریافت وام مسکن به بانک‌ها موجب بهبود کیفیت ارایه‌‌ی خدمات‌دهی به جامعه ایثارگران می‌شود.
رئیس مسکن و ساماندهی گلزار شهداء بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با اشاره به اینکه بانک‌های استان لرستان موظف به پرداخت وام طبق دستورالعمل به  ایثارگران هسنند، گفت: کارکنان با توجه به تقاضای زیاد خانواده‌های شاهد و ایثارگر، معرفی آنها را به دقت انجام بدهند تا حق کسی تضییع نشود، همچنین کارکنان دقت کنند تا متقاضیان همه‌ی شرایط دریافت وام را داشته باشند و سپس صدور معرفی‌نامه را برای آنها انجام بدهند و جامعه‌ ایثارگرانی که واجد شرایط دریافت وام مسکن هستند می‌توانند درخواست خود را به صورت الکترونیکی به بنیاد ارایه بدهند تا کارکنان بنیاد آنان را براساس قوانین و اولویت‌بندی به بانک‌ها معرفی کنند.
وی با اشاره به اینکه پرداخت وام مسکن به خانواده‌های شاهد و ایثارگر واجد شرایط طی 4 مرحله انجام می‌شود، افزود: این خانواده‌ها بایستی با روند پرداخت تسهیلات آشنا شوند تا مشکلی به وجود نیاید.
رئیس مسکن و ساماندهی گلزار شهداء بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان در ادامه توضیحات کافی را در خصوص تغییرات ایجاد شده در معرفی ایثارگران برای دریافت وام مسکن به بانک‌ها ارایه کرد.
ملکشاهی گفت: هم اکنون در حال مذاکره بانک های عامل هستیم و پیش بینی می کنیم هفته آینده زمینه ارائه تسهیلات مسکن  به ایثارگران واجد شرایط فراهم شود.
در این جلسه، همچنین عظیم افشاری فرد، رئیس مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان مراحل ثبت‌نام ایثارگران برای دریافت وام مسکن را در سیستم برخط برای کارکنان حوزه‌ی مسکن تشریح و آموزش‌های لازم را ارایه کرد.
 
کد مطلب: 191464