داخلی صفحه قم خبر
 
ولایت مداری و بصیرت ملت ایران دشمنان را به شکست کشانده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران در جمع فرمانده هان بسیج ادارات استان قم گفت: بصیرت ملت ایران در حضور به موقع در صحنه و دفاع از ارزشها، ولایت فقیه ، نمایش عشق به اهل بیت (ع) ، عاشورا و فرهنگ ایثار تمامی نقشه های دشمنان را در فتنه 88 به شکست مبدل ساخت.
ولایت مداری و بصیرت ملت ایران دشمنان را به شکست کشانده است
 

سردار سید جواد هاشمی در این نشست که به مناسبت دهه بصیرت در بنیاد شهید وامور ایثارگران استان برگزار شد افزود: بیداری و هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب و ایستادگی و پشتیبانی ملت با بصیرت ایران اسلامی در مقابل دشمنان اسلام و فریب خوردگان باری دیگر ثابت کرد که ملت ایران در مسیر شهدا بر ارزشهای اسلامی پایبند هستند.
وی اضافه کرد: تشکیل بسیج از همین نیروهای مردمی شکل گرفت و همین نیروهای مخلص و دغدغه مند با اراده های معنوی با تکیه بر رهبری امام خمینی (ره) انقلاب را به پیروزی رساندند، بسیجانی که همواره در خط مقدم دفاع از انقلاب اسلامی ، ولایت و ارزشها بوده اند.
سردار هاشمی ادامه داد: امروز درخشش حضور موفق و موثر بسیجیان در همه عرصه ها خودنمایی می کند، نقش بسیج نقش موثری است و دشمنان از این حضور بسیجیان که از بطن این مردم وفادار و ولایت مدار هستند، هراس دارند .
وی افزود: حضور نیروهای مردمی خداجو، مخلص ، وفادار به راه شهدا، ولایت مدار و با بصیرت است که باعث شده تا چهار دهه این انقلاب در برابر تمام فتنه ها ایستادگی نماید نیروهایی که از همان خرداد 42 تا 19دی 56 و پس از پیروزی انقلاب در هشت سال دفاع مقدس و سالهای پس از آن تا امروز گوش به فرمان ولایت با حفظ وحدت انقلاب اسلامی را در مسیر تعالی قرار داده است، بطوریکه امروز انقلاب اسلامی امید و الگوی سایر ملتهای مسلمان و آزاده  می باشد.
در پایان این مراسم مسوول بسیج ادارات و اصناف استان قم از مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران با اهدای لوح سپاس تقدیر نمود.
اتمام پیام/
 
کد مطلب: 191478