آیت‌الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی:
ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس بهترین تجارت را کردند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۳
آیت‌الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی: ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس بهترین تجارت را کردند
ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس بهترین تجارت را کردند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، آیت‌الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی، در دیدار با تعدادی از جانبازان و خانواده های شاهد، شهرستان بیرجند بیان نمود: شهدا، آزادگان و جانبازان در دوران مقدس بهترین نفع را بردند چرا که در اوج جوانی توانستند به بهترین مقام دست یابند.
وی با اشاره به اینکه افرادی که عازم جبهه‌های جنگ می‌شدند مورد تشویق اهل ایمان قرار می‌گرفتند، تصریح کرد: در این میان افرادی بودند که مردم را نصیحت می‌کردند و می‌گفتند فرزندتان کوچک است و به نوعی می‌خواستند مانع از رفتن افراد به جبهه شوند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی کربلای 5 را اوج آزمایش دانست و اعلام کرد: کربلای 5 صحنه درگیری حق و باطل بود.
عبادی خطاب به ایثارگران هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس در آزمایش بزرگ الهی بهترین تجارت را کردند.
وی با بیان اینکه ایشان با از دست دادن جان، پا، دست و سلامت جسمانی و یا شکنجه های فراوان در سلول های عراق، بهترین معامله را با خداوند متعال کردند، اعلام کرد: در این میان برای ما عقب‌ماندگان چیزی جز حسرت باقی نمانده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه پیام‌های ایثارگران و خانواده های شاهد، برای نسل‌های آینده کارساز است، خاطرنشان کرد: شما تابلوهایی هستید که دیگران از شما درس می‌گیرند، از این‌رو از خداوند خواستاریم شما را برای نسل‌های آینده باقی بگذارد تا بتوانند از تجربه‌ها و پیام‌های شما استفاده کنند.
شایان ذکر است که در پایان این دیدارها، لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود، تقدیم هریک از ایثارگران و خانواده های معززشان گردید. 
کد مطلب: 191495
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...