از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عملیاتهای کربلای 4 و 5 در کلیبر دیدار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۳
بخشدار بخش مرکزی کلیبر در دیدار از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عملیاتهای کربلای 4 و 5 کلیبر گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند است
 
 به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از  کلیبر یکشنبه 12 دی ماه 95 به مناسبت گرامیداشت عملیات کربلای 4 و 5 محمدی بخشدار بخش مرکزی کلیبر به اتفاق کفیلی رئیس بنیاد شهرستان ،روسای ادارات پست،آب و فاضلاب روستایی ،فرماندهان نظامی با حضور در منزل خانواده های شهید یونس احمدی و جانبازان دوران دفاع مقدس آقایان قدرت اله و سیف اله خدایی،عیسی محمودزاده،علی حسن زاده ، موسی صحرایی ، با خانواده های محترم شاهد وایثارگر ، دیدار و  یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.
محمدی بخشدار مرکزی در این دیدار معنوی گفت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مدیون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی و میهن اسلامی عزیزمان ، جانفشانی کرده اند.
وی در این دیدار اظهار کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان تأکید مقام معظم رهبری بوده و ما امروز بر خود وظیفه و تکلیف دانسته‌ایم که به مناسبت سالروز عملیات کربلای 4 و 5، از برخی خانواده‌های محترم شهدا و  جانبازان که در این عملیات شرکت داشتند سرکشی و دیدار کنیم.
محمدی افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به جامعه و بازماندگان خانواده های معظم شهدا و جانبازان ، آزادگان و ایثارگران، وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی بوده و کمترین کاری  است که می توان انجام داد.
وی در خاتمه با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند است.
اتمام پيام 
کد مطلب: 191501