داخلی صفحه مازندران خبر
 
برگزاري مراسم گرامي داشت ياد سه تن از شهداي 16 دي روستاي شهيدآباد بهشهر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵
مراسم گرامیداشت ياد و نام سه تن از شهدای 16 دی شهیدآباد بهشهر برگزار شد
برگزاري مراسم گرامي داشت ياد سه تن از شهداي 16 دي روستاي شهيدآباد بهشهر
 
به گزارش ايثارواحد مازندران، حجت الاسلام جباري امام جمعه بهشهر در مراسم گراميداشت ياد و خاطره سه تن از شهداي عزيز 16 دي سال 57 كه روز پنج شنبه شانزدهم دي ماه در روستاي شهيدآباد اين شهرستان برگزارشد  شهدا برای حفظ ارزش ها و آرمانهای این نظام در میدان جنگ قدم نهادند و اکنون ما باید در ادامه راهشان و در راستای امنیتی که برای ما در جامعه فراهم کردند حرکت کرده و در پاسداشت ارزش های شهدا تلاش کنیم.
حجت الاسلام سیدعربعلی جباری افزود: شهدا راه عزت، آزادگي ،عظمت، عدالت و استقلال را به ما نشان دادندو امروز حفظ خون شهدا در گرو ولایتمداری است و باید در راستای ولایت، استوار از هر زمان دیگری حرکت کنیم.
او ادامه داد : زندگی ما در گرو خون این شهداست و همه ما در برابر خون شهدا مسئول هستیم و باید با نکوداشت نام و یادشان در مسیر ولایت که از دغدغه های شهدا بوده است، با توان بیشتری حرکت کنیم.
روستای شهیدآباد 52 شهید تقدیم انقلاب و نظام کرده است . این روستا همچنین هشت آزاده و 187 جانباز دارد.
میرشریف مشکواتی ، سید مصطفی موسوی و سید حمزه نجفی سه شهیدی از روستای شهیدآباد هستند که 16 دی ماه سال 57 و یک ماه پیش از پیروزی انقلاب اسلامی به شهادت رسیدند.

 گفتني است يادواره سرداران و 60 شهید سید محله قائمشهر پنجشنبه شب با حضور خانواده شهدا ، ایثارگران و اقشار مختلف مردم و مسئولان در مسجد صبوری این شهر برگزار شد ..
انتهای پیام
کد مطلب: 191517
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...