داخلی صفحه گیلان خبر
 
پاکاری:
سلامت جسمی، روحی و روانی کارکنان باید در اولویت قرار گیرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با همراهی معاون فرهنگی خود روز پنجشنبه 16 دی ماه 95 از محل تمرين و نحوه آماده سازی تيم فوتسال جانبازان و کارکنان بنیاد گیلان بازدید کرد.
به گزارش ايثار گیلان، پاکاری به صورت سرزده در تمرین تيم فوتسال جانبازان و کارکنان بنیاد گیلان حضور یافت.
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این بازدید، توضیحات لازم را پیرامون وضعیت این دو تیم و نیازهای لازم جهت اعزام به مسابقات کشوری ارائه کرد.
پاکاری در حاشیه تمرینات با ایراد سخنانی، جانبازان را سرمايه هاي اين انقلاب دانستند و بر تداوم و گسترش ورزش از جمله فوتسال بين ايثارگران تاكيد كرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان اظهار داشت:کارکنان هر سازمانی سرمایه‌های انسانی آن سازمان هستند و سلامت جسمی، روحی و روانی پرسنل هر نهاد تاثیر بسزایی در ارتقاء و موفقیت آن سازمان دارد.
وی افزود :ورزش یکی از شاخصه های اصلی و عامل بازدارنده برای بیماری‌ها، آسیب‌های اجتماعی است و به این صورت از هزینه های بیماری ها جلوگیری می‌کند همچنین ورزش، نشاط و شادابی در روحیه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران را نیز بالا می‌برد.
پاکاری گفت:توسعه ورزشی، ایجاد نشاط، پویایی و رشد سلامتی کارکنان با محوریت اخلاق مداری یکی از مهمترین اهداف بنیاد شهید و امور ایثارگران است، بر همین اساس این انتظار از مدیران و مسئولین ارشد در کشور می رود که توجه ویژه‌ای به توسعه ورزش کارکنان و خادمان در نهادهای ارزشی از جمله بنیاد شهید و امور ایثارگران داشته باشند.
گفتنی است مسابقات فوتسال جانبازان در مرحله کشوری 21 دی ماه 95 در شهر رامسر استان مازندران برگزار می گردد.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 191602
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...