داخلی صفحه بوشهر خبر
 
اولین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی مجروحین جنگ استان بوشهر در سال 95 برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۲
تیم کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی مجروحین بنیاد شهید متشکل از پزشکان فوق تخصص، روز پنج شنبه مورخه 16 دی ماه سال جاری در دو نوبت صبح و عصر از تعداد 200 نفر از متقاضیان شرکت در کمیسیون پزشکی معاینه به عمل آوردند.
اولین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی مجروحین جنگ استان بوشهر در سال 95 برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، در این دور از کمیسیون پزشکی، اکیپ پزشکان فوق تخصص ارتوپدی، داخلی، ریه، چشم، اعصاب و روان و گوش، حلق و بینی از متقاضیان شرکت در این کمیسیون در شعبات شیمیایی، آسیب های عمومی و اعصاب و روان معاینه و تست های لازم را به عمل آوردند.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید استان بوشهر در این راستا حضور متقاضیان عزیز جهت شرکت در دومین دور از کمیسیون پزشکی استان در سالجاری که از جای جای استان شرکت نموده اند را گرامی داشت.
وی گفت: امید است با همکاری خوب تیم پزشکی کمیسیون که از مرکز به استان ما آمده اند شاهد برگزاری کمیسیونی پر بار جهت مجروحیبن و جانبازان عزیز دفاع مقدس استان باشیم.
نگهبان افزود: اولین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی مجروحین جنگ استان بوشهر از 200 نفر از مجروحین و جانبازان دفاع مقدس معاینه به عمل آمد که نتیجه این دور از کمیسیون پزشکی متعاقبا از سوی معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید مرکز به استان اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 191607