داخلی صفحه فارس خبر
 
یادواره 400 شهید شهرستان اقلید برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹
یادواره 400 شهید والامقام شهرستان اقلید از توابع استان فارس به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
 
به گزارش «ایثار واحد فارس» در این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین جوشقانی مسئول بنیاد تفحص سیره شهدای قم، حجت الاسلام طالبی امام جمعه شهرستان اقلید، فرماندهان نظامی و انتظامی، رییس و جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر این شهرستان برگزار شد ضمن تجلیل از حماسه افرینی ها و رشادتهای رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس، یاد و خاطره 400 شهید والامقام شهرستان اقلید گرامی داشته شد.
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اقلید در این مراسم گفت: حضور همیشگی مردم ایران در صحنه های حساس تاریخ، مسئولیت مسئولین را سنگین تر می کند و برای آنان وظیفه خدمتگزاری به این ملت را یادآور می شود.
سرهنگ موسی زارع افزود: راه شهدا راه عزت آفرینی و افتخار بود و هدف از برگزاری این یادواره ها این است که این راه فراموش نشود.
حجت الاسلام و المسلمین جوشقانی، مسئول بنیاد تفحص سیره شهدای قم نیز در این مراسم عنوان کرد: شهدا جان خود را در راه دفاع از اسلام و انقلاب فدا کردند و هدفشان این بود که شیر مردان و شیرزنانی باشند که این پرچم را به دست بگیرند و همه ی سنگرهای کلیدی را فتح کنند. آن ها هدفی الهی داشتند و خداوند نیز یاور آنان بود.
 انتهای پیام/
 
کد مطلب: 191633