داخلی صفحه سمنان خبر
 
دیدار مدیر کل بنیاد سمنان با ایثارگران گرمسار
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۱
سه تن از ایثارگران گرمسار مورد تقدیر و سپاسگزاری مسئولان بنیاد استان و شهرستان قرار گرفتند .
دیدار مدیر کل بنیاد سمنان با ایثارگران گرمسار
 
به گزارش ایثار واحد سمنان ، حجت الاسلام حسن فریدون ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان روز چهار شنبه 15 دیماه 95 و درراستای دیدارهای طرح سپاس ، با سه تن از ایثارگران شهرستان گرمسار دیدار و گفت و گو کرد .
در این دیدارهای صمیمانه ، مدیر کل بنیاد طی سخنانی کوتاه اظهار داشت : دیدار و دلجوئی از خاندان بزرگوار شهدا و ایثارگران جزء افتخارات بزرگ ماست . وی افزود : شهدا با ارزشترین سرمایه های معنوی نظامند و ما مجموعه اداری بنیاد افتخارمان به این است که خدمتگزار آنان باشیم .
در پایان این دیدارها ضمن رسیدگی به مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی ایثارگران ، با اهداء هدیه از صبر و شکیبائی و جایگاه والای خانواده ها تجلیل و سپاسگزاری شد .
خانواده های مورد دیدار عبارتند از :
1 – سرباز شهید قربانعلی محمودی ، فرزند امان ا.. متولد 1341 اعزامی از لشگر 88 زاهدان در مورخه 13 اسفند 63 در منطقه سومار بر اثر بمباران هوائی به شهادت رسید .
2 – جانباز 25 درصد نادر زندی ، متولد سال 1338 در تاریخ 13 آبان 59 در منطقه سومار بر اثر موج انفجار دچار آسیب شد .
3 – جانباز 30 درصد حمید حسنی ، متولد 1346 در تاریخ 19 بهمن 65 طی عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه از ناحیه چشم و بدن مجروح شد .
خاطر نشان می سازد در این دیدارها معاون فرهنگی ستاد استان ، رئیس اداره آموزش ، رئیس و تعدادی از کارکنان بیناد گرمسار نیز حضور داشتند .
کد مطلب: 191640
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...