داخلی صفحه اصفهان خبر
 
با حضور مدیرکل بنیاد شهید صورت گرفت
برگزاری جلسه هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی کمیته ایثار و شهادت استان اصفهان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۸
جلسه هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی کمیته ایثار و شهادت(ستاد بزرگداشت سی‌وهفتمین سالگرد دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی استان اصفهان) برگزار شد.
برگزاری جلسه هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی کمیته ایثار و شهادت استان اصفهان
 
به گزارش ایثار اصفهان، جلسه هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی کمیته ایثار و شهادت(ستاد بزرگداشت سی‌وهفتمین سالگرد دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی استان اصفهان) روز شنبه 18 دی‌ماه 95 با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و اعضای کمیته مربوطه در سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان برگزار شد.
سیدعلی قریشی معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان ضمن گرامیداشت و ادای احترام به روح پرفتوح بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، شهدای انقلاب اسلامی و شهدای دفاع مقدس طی سخنانی تشکیل چنین جلسات و نشست‌هایی را برنامه‌ریزی منسجم به منظور انعکاس و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل‌های جدید و یادآوری دوران ستم‌شاهی برای مردم دانست و گفت: وقوع انقلاب اسلامی که با هدایت‌های امام راحل(ره) و مردم انقلابی در عصر حاضر اثرات ژرف و عمیقی در تاریخ معاصر ایران و تحولات جهانی گذاشت.
وی افزود: رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا و امام شهیدان(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری اکنون چراغ راه ملت‌های آزادی‌خواه جهان و باعث اقتدار روزافزون نظام اسلامی در منطقه است.
قریشی ضمن تجلیل از قیام 19 دی مردم قم در پایان اظهارداشت: مشارکت، همگرایی و هم‌افزایی کلیه مردم در جشن‌ها و برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر امری ضروری است؛ امیدوارم با برنامه‌ریزی صحیح و همدلی بیشتر، برنامه‌های متنوع و تأثیرگذاری برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم اجرا شود.


انتهای پیام/
 
کد مطلب: 191704