داخلی صفحه مازندران خبر
 
معتمدين معين پل ارتباطي مهم و موثر ميان بنياد و جامعه ايثارگري هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۲
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران گفت : معتمدين معين پل ارتباطي مهم و موثر ميان بنياد و جامعه ايثارگري هستند
معتمدين معين پل ارتباطي مهم و موثر ميان بنياد و جامعه ايثارگري هستند
 

به گزارش ايثار واحد مازندران،عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران روز يكشنبه نوزدهم دي ماه در گفتگويي با تأكيد بر زنده نگه داشتن ياد شهدا در جامعه گفت: امروز ياد و نام شهداي گرانقدر بايد در اذهان مردم جامعه ما زنده بماند و فرهنگ جهاد، رشادت، مجاهدت و جانفشاني براي نسل هاي آينده تبيين گردد.

وي با بيان اينكه معتمدين معين پل ارتباطي مهم و موثر ميان بنياد و جامعه ايثارگري هستند افزود: معتمدين معين در ديدار با ايثارگران ،مسائل ، خواسته ها و نيازهاي آنان را شناسايي و به موقع به بنياد انتقال دهند تا مشكلات اين عزيزان در سريع ترين زمان رفع گردد.

رضايي با اشاره به شبكه هاي اجرايي معتمدين معين در بنياد اظهارداشت: شبكه هاي اقشار، راهيان، دانشجويي ،شوراي مشورتي استاندار و فرماندار با هدف حل مشكلات ايثارگران و ارائه خدمات به خانواده هاي شاهد و ايثارگر در بخش هاي مختلف به فعاليت مي پردازند.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران تعداد معتمدين معين استان را 978 مورد ذكر كرد و افزود: ترويج فرهنگ ايثار و شهادت، ارتباط با جامعه ايثارگري ، حفظ منزلت و توانمندسازي ايثارگران، شناسايي استعدادها، مشاركت فعال جامعه ايثارگري در عرصه هاي مختلف، ايجاد پويايي و رشد و بالندگي در ميان ايثارگران و بهره گيري از تجارب اين عزيزان در تحقق سياست هاي بنياد را از رويكردهاي مهم  و محوري معتمدين معين برشمرد.

وي با اشاره به شوراي مشورتي ايثارگران گفت: در سال 95 بيش از 50 جلسه شوراي مشورتي استاندار و  فرماندار با محوريت بررسي مسائل و مشكلات ايثارگران در استانداري، بنياد و فرمانداري شهرستانها تشكيل گرديد .

مدير كل بنياد مازندران برگزاري جلسات هيأت اجرايي معتمدين معين را در سال 95 تعداد 67 مورد و شبكه اقشار را 646 مورد ذكر كرد .

رضايي بر فعال كردن شبكه هاي اجرايي معتمدين معين ، تقويت و تداوم برنامه هاي آموزشي تأكيد كرد.

کد مطلب: 191739
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...