داخلی صفحه فارس خبر
 
خبرهای کوتاه بنیاد فارس در دومین هفته دی ماه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۱
خلاصه مهمترین خبرهای بنیاد شهید وامور ایثارگران فارس در دومین هفته دی ماه را در این بسته خبری پیگیری فرمایید.
 
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس:
 
هفتمین کمیسیون پزشکی جانبازان استان فارس در سال جاری در شیراز برگزار شد. در این کمیسیون، بررسی پرونده جانبازان متقاضی حالت اشتغال تبصره یک و شش استان مورد بررسی قرار گرفت.
به گفته علیرضا اقلیدی، مسئول کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس از ابتدای امسال تاکنون پایش ضایعات ناشی از جنگ تحمیلی بیش از یکهزار و 200 جانباز استان در 7 کمیسیون تخصصی پزشکی مورد بررسی قرار گرفته است.
 جلسه رسیدگی به موضوعات آموزشی و تحصیلی دانش آموزان ، دانشجویان و طلاب شاهد و ایثارگر استان فارس با حضور مجید عطایی رییس اداره امور دانشجویی و جمال حاجی صفی کارشناس مسئول آموزش دانش آموزی بنیاد شهید و امور ایثارگران، سید علی محمدی معاون فرهنگی و امورجتماعی و غلامحسن عسگری کارشناس مسول آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس و جمعی از کارشناسان آموزش بنیاد استان در شیراز برگزار شد.
در این جلسه، برخی از مسائل آموزشی و تحصیلی جامعه شاهد و ایثارگر استان پیگیری  و بررسی شد.

 
 
 

 
مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان بنیاد شهید وامور ایثارگران فارس در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد.
دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد شهید وامور ایثارگران فارس گفت: شرکت کنندگان در این مراسم علاوه بر آشنایی با آداب و تکالیف دینی و شرعی با شرکت در کارگاههای آموزشی طرح مطهر از آموزش های تربیتی، اجتماعی ، اخلاقی و دینی بهره مند شدند .
 

خشت:

راهي، مدير كل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان فارس در سفر به شهرستان خشت علاوه بر دیدار عمومی با خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران این شهرستان با جانباز 70 درصد علي بازدار و پدر شهيدان باقر و اصغر سليماني دیدار و مسائل و مشکلات آن ها را از نزدیک بررسی کرد.
حضور در گلزار شهدا و ادای احترام نسبت به مقام شامخ آن به حق پیوستگان، نصب تابلو شهیدان منا در ورودی شهر خشت و نصب پلاک هایی با عکس شهدا بر سر درب منازل شهدا و ایثارگران این شهرستان از دیگر برنامه های این سفر بود.


اقلید:

یادواره 400 شهید والامقام شهرستان اقلید به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد. این مراسم  با حضور حجت الاسلام و المسلمین جوشقانی مسئول بنیاد تفحص سیره شهدای قم، حجت الاسلام طالبی امام جمعه شهرستان اقلید، فرماندهان نظامی و انتظامی، رییس و جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر این شهرستان برگزار و  ضمن تجلیل از حماسه افرینی ها و رشادتهای رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس، یاد و خاطره 400 شهید والامقام شهرستان اقلید گرامی داشته شد.

 


زرین دشت:

یادواره شهید کرامت اله فخری با حضور جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران، مسئولین محلی و دانش آموزان در مدرسه شهید کرامت اله فخری شهرستان زرین دشت برگزار شد
 
کد مطلب: 191747