داخلی صفحه گیلان خبر
 
مسئول کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان :
دهه فجر فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۶
دومین جلسه کمیته ایثارگران ستاد دهه مبارک فجر استان گیلان امروز یکشنبه 19 دی ماه 95 در سالن جلسات مجتمع فرهنگی ایثار برگزار شد.
 
به گزارش ایثار گیلان،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در این جلسه اظهار داشت:دهه فجر توفیق و فرصتی روز افزون برای یادآوری و احیای ارزش‌های سیره انقلاب برای ما به ارمغان آورده است که باید از آن به خوبی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و احیای یاد شهدای انقلاب استفاده کرد.
مسئول کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان گفت:ایثار و از خودگذشتگی یکی از این ارزش‌هایی است که دهه فجر برای ما به ارمغان آورده است و باید تلاش نماییم تقویت روحیه ایثار و شهادت در برنامه های دهه فجر گنجانده شود.
وی با بیان اینکه استمرار هر جنبشی به زنده نگه داشتن انگیزه های اصلی آن جنبش وابسته است افزود: انگیزه اصلی مردم مسلمان ایران در رویارویی با رژیم طاغوت تلاش برای ایجاد استقلال فرهنگی، آزادی سیاسی و جمهوری اسلامی بوده است.
پاکاری یادآور شد: این انقلاب عظیم و کم نظیر اسلامی در اندک زمان، با وارد کردن اسلام در صحنه سیاست بین الملل توانست، معادلات قدرت را در جهان تغییر دهد و آن را به عنوان نیروی سیاسی و فرهنگی جدیدی درمرکز توجهات جهانی قرار دهد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است اظهار داشت:بزرگداشت پیروزی انقلاب و یوم اللّه 22 بهمن به معنای بزرگداشت آرمان های اسلامی و اعتقادات دینی است، که جوهره انقلاب را تشکیل می دهند.
دردومین جلسه ستاد کمیته ایثارگران دهه مبارک فجر برنامه های دستگاهها و پیشنهادات لازم اخذ شد و طی صورتجلسه ای به ستاد دهه فجر استان و همچنین دستگاهها ابلاغ گردید.
همچنین در این جلسه برروی برخی جزییات از جمله تقسیم وظایف برای برگزاری یادواره ای باشکوه برای 63 شهید انقلاب اسلامی بحث و تبادل نظر صورت پذیرد.

"انتهای پیام"
کد مطلب: 191769
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...