داخلی صفحه زنجان خبر
 
دیدار فرمانده نیروی انتظامی استان با مدیرکل بنیاد زنجان/ خدمات بنیاد به جامعه هدف قابل تقدیر است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۴
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان در دیدار با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خدماتی که بنیاد به جامعه هدف ارائه می‌دهد قابل تقدیر است.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، سرهنگ آزادی فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان در دیدار با علی کاظمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه بنیاد نهاد مقدسی است که با قشر ارزشمندی سر و کار دارد، گفت: از اینکه این دو دستگاه تعامل مناسبی دارند خوشحالیم و امیدوار هستیم که این ارتباطات ادامه یابد.
وی با بیان اینکه خدماتی که بنیاد به جامعه هدف خود ارائه می‌دهد قابل تقدیر است، افزود: همه افراد در قبال ایثارگری خانواده‌های شهدا و جانبازان مسئول هستند و باید برای رفاه حال آنان تلاش کنند.
آزادی تاکید کرد: جلب رضایت جامعه ایثارگری مهم است چرا که ما مدیون آنان هستیم.
کاظمی مدیرکل بنیاد استان زنجان تعامل و مشارکت دستگاه‌ها در رفع موانع خانواده‌های ایثارگر را مهم تلقی کرده و اظهار کرد: حل مشکلات با همکاری همه مسئولان راحت‌تر می‌شود.
وی تلاش برای بهبود مشکلات خانواده‌های ایثارگر را امری مهم ارزیابی کرده و عنوان کرد: هر قدمی که برای آسایش خانواده‌های شاهد و ایثارگر که رنج‌های زیادی را متحمل شده‌اند برداشته شود، برکت را به زندگی تلاشگران وارد می‌کند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 191776
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...