داخلی صفحه کرمان خبر
 
یادواره شهدای ادوات جنوب کرمان برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۷
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری جیرفت گفت: یادواره شهدای ادوات جنوب استان کرمان، 12 اسفند سال جاری همزمان با روز شهادت حضرت فاطمه (س) و با حضور مسئولان لشکری و کشوری در این شهرستان برگزار می شود.
یادواره شهدای ادوات جنوب کرمان برگزار می‌شود
 
به گزارش ایثار واحد استان کرمان، نادر ملایی روز یکشنبه در نشست هماهنگی یادواره شهدای ادوات در جیرفت افزود: یادواره شهدا با سایر آیین ها متفاوت است و این مراسم باید با نگاه حماسی برگزار شود.
وی یکی از ماموریت‌ های برگزاری یادواره شهدا را ترویج ارزش‌ های انقلاب اسلامی در جامعه عنوان کرد و افزود: شهدا با ورود در عرصه‌ های جهاد و ایثار از نظام اسلامی دفاع کردند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری جیرفت با تاکید بر اینکه خروجی برگزاری یادواره شهدا باید برطرف کردن مشکلات جامعه باشد بیان کرد: نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی در جامعه از موضوع‌ های مهم در یادواره شهدا است.
وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را یکی دیگر از موضوع های مهم یادواره شهدای ادوات جنوب استان کرمان بیان کرد و افزود: با توجه به هجمه های دشمنان به ارزش های اسلامی لازم است تا فرهنگ ایثار، گذشت و فداکاری در بین جوانان نهادینه شود.
وی گفت: ما وامدار و مدیون شهدا هستیم و باید بدانیم که با خون شهدا به این سربلندی و پیروزی رسیده ایم.
ملایی یادآور شد: اگر فداکاری شهدا نبود، امروز شرایط ما متفاوت بود و این خون شهداست که بسیاری از کاستی ها را پوشانده و جبران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 191819
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...