داخلی صفحه ایلام خبر
 
پیام تسلیت مدیرکل بنیادشهید وامور ایثارگران استان ایلام در پی ارتحال حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۶
در پی درگذشت جانگداز حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام پیام تسلیتی صادر کرد.
 
به گزارش ایثار ، پیام تسلیت  بدین شرح است
بسم‌الله الرحمن الرحیم
انّا لله و انّا الیه راجعون
إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ ءٌ إِلَی یَوْمِ الْقِیَامَةِ

ارتحال ناگهانی و جانگداز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مبارز خستگی ناپذیر، دانشمند ارزنده، عالم عالیقدر و یار دیرین حضرت امام خمینی و رهبری معظم انقلاب که عمر پر برکت خود را در به ثمر نشاندن و بالندگی هرچه تمام تر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران سپری کرد، مایه تاسف، تاثر و تالم عمیق اینجانب و خانواده معظم شهداوایثارگران استان ایلام گردید ..
نام، یاد و آموزه های آن یار مهربان و دلسوز اسلام، انقلاب و ایران همواره بر تارک کشور و انقلاب اسلامی خواهد درخشید و الگوی وفاداران به آرمان های انقلاب اسلامی به یادگار در قلب ها و ذهن ها خواهد ماند.
. تاریخ پر فراز و نشیب ایران نقش و خاطره امیر کبیر عصر خود را همواره به یاد خواهد داشت و بی شک مردم بزرگوار و فهیم ایران نیز قدردان تلاش های دلسوزانه، صبورانه و مشفقانه آن بزرگمرد خواهند بود.
اینجانب با دریغ و تأسف خبر درگذشت ناگهانی یار دیرین امام و رهبری، پرچمدار سازندگی ، سیاستمدار آگاه و فکور و اندیشمند ،همگام و همکار تمامی دوران های حساس و بزنگاه های انقلاب و جمهوری اسلامی جناب آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی  رحمه الله علیه را به رهبر معظم انقلاب و خاندان شریف، همسر محترمه، فرزندان، برادران ، همه بستگان داغدار ، ایثارگران استان ایلام و ملت شریف ایران تسلیت عرض می نمایم و برای روح بلند آن عزیز از دست رفته علّو درجات از درگاه حضرت احدیت خواستارم ....
 
کد مطلب: 191826
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...