داخلی صفحه اردبیل خبر
 
برگزاری جشنواره سرباز جوان در اردبیل
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۱
با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران جشنواره جوان سرباز با نام مبارک حضرت علی اکبر علیه السلام برگزار و منتخبان جشنواره معرفی شدند .
 
به گزارش ایثار واحد" اردبیل " ،با مشارکت اداره بنیاد شهید و امورایثارگران ،بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و فرماندهی مرزبانی استان اردبیل جشنواره جوان سرباز با تمسک به نام مبارک حضرت علی اکبر علیه السلام پیش از ظهر روز یک شنبه 19 دی با حضور مدیرکل بنیاد استان در مسجد عباسیه مرزبانی برگزار شد .
سرهنگ علی طاهری فرمانده مرزبانی استان اردبیل با خیر مقدم به حاضرین گفت :برگزاری جشنواره جوان سرباز  محملی برای اظهار وجود جوانان و مسئولیت پذیری آنان و نیز ارتقا جایگاه خدمتی سربازان در سطح واحدهای خدمتی است .
وی :جشنواره جوان سرباز حضرت علی اکبر علیه السلام همه ساله در محورهای عقیدتی سیاسی، فن آوری، فرهنگی هنری، فنی و حرفه ای و آمادگی جسمانی برگزار می شود و سربازان منتخب در بخش‌های مختلف به منظور الگوسازی بین سایر هم قطاران خود معرفی می‌شوند.
طاهری توجه به نظم و انضباط و اهتمام به بعد معنوی کارکان وظیفه را از جمله برنامه‌های مرزبانی استان قلمداد کرد و خاطر نشان نمود: به جهت ارتقاء بینش و بالا بردن انگیزه‌های اعتقادی سربازان، اقدامات متعددی صورت گرفته است.
امیر مختاری فر فرمانده تیپ مستقل 40 ارتش نیز در سخنانی پر شور خدمت مقدس سربازی را دوران جانبازی و جهاد برای حفظ کیان اسلامی دانست و گفت: امروز سربازان جان برکف و، غیور و شجاع این مرز وبوم تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای برای مقابله با هر نوع تهدید  آماده جانفشانی هستند.
در ادامه از چهار خانواده‌ها معظم شهدای والامقام مرزبانی و سربازان منتخب جشنواره جوان سرباز با اهدا لوح تقدیر و هدایا تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 191829