داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه:
شکرگزاری "ایثارگران" بالاترین مرحله معرفت است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۵
در مراسمی اعضای گروه پیگیری مسائل و مشکلات جانبازان نخاعی استان کرمانشاه انتخاب شدند.
شکرگزاری "ایثارگران"  بالاترین مرحله معرفت است
 
به گزارش ایثار"واحد کرمانشاه" به منظور پیگیری مسائل و مشکلات جانبازان نخاعی استان کرمانشاه، در مراسمی که روز یکشنبه 19 دیماه 95 در سالن اجتماعات بنیاد استان برگزار شد، اعضای گروه پیگیری مسائل و مشکلات جانبازان نخاعی استان انتخاب شدند.
در این مراسم که دکتر گیوی معاون بهداشت و درمان بنیاد استان و تعداد 70 نفر از عزیزان جانباز حضور داشتند، حجت الاسلام عسگری در سخنانی ضمن تبریک سالروز میلاد امام حسن عسگری(ع) به میهمانان حاضر، فرا رسیدن نوزدهم دیماه سالگرد قیام خونین مردم قم در سال 56 را گرامی داشت.
حجت الاسلام عسگری سپس با اشاره به آیات و روایات قرآنی، از انقلاب اسلامی به عنوان یک انقلاب الهی یاد کرده و افزود: علیرغم تمامی توطئه های ریز و درشت دشمنان قسم خورده این نظام مقدس، بحمدالله ما هم اکنون در آستانه گذشتن از دهه چهارم این انقلاب الهی هستیم و یقینأ همه این دستآوردها به برکت ایستادگی، دلاوری و ثابت قدمی شهدا، جانبازان و آزادگان عزیز است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود افزود: جانبازان عزیز اگر چه لحظه به لحظه در عین سختی و مرارت با مشکلات، درد ها و رنج ها دست و پنجه نرم می کنند، اما چون در این مسیر متعالی با خدای خود معامله کرده و در راه رضایت او قدم برداشته اند، با عزت و افتخار بر این درد و رنج صبر کرده و از خود شکیبایی نشان می دهند.
وی اظهار کرد: این افتخار بزرگی برای نظام مقدس اسلامی است که پدران و مادران شهدا از مقام صبر و تحمل گذشته و به مقام شکرگزاری از خدای متعال رسیده اند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با تأکید بر اینکه شکرگزاری بالاترین مرحله معرفت است خاطر نشان کرد: ایثارگران عزیز با صبر و تحمل بر مصائب به این مرحله از معرفت رسیده اند و اینها بر مینای اعتقاد از اویی به سویی است.
حجت الاسلام عسگری ادامه داد خدای را شاکریم که در عصری قرار گرفته ایم که توانستیم این عزیزان ایثارگر را درک کنیم، کسانی که با امام و شهدا پیمان بستند که در راه دفاع از ارزش های ناب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکرده و همچنان در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بمانند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در پایان با اشاره به توطئه های گوناگون دشمنان انقلاب علیه این نظام الهی، هوشیاری همگان بویژه جامعه ایثارگری را در برخورد  مناسب با فضای مجازی و اهتمام بیش از پیش به تربیت فرزندانشان را خواستار شد.
همچنین در این مراسم محمد قبادی عضو گروه پیگیری مسائل و مشکلات جانبازان در مرکز نیز در سخنانی به بررسی وظایف و برنامه های این گروه پرداخت.
در پایان نیز از جانبازان حاضر رأی گیری به عمل آمد که به ترتیب،  بهرام قصابیان، جلیل محمد پور، سیاوش امامی، کرم اله کرمی، و نعمت اله زرانگر به عنوان اعضای اصلی و امید علی نخفی و فوزیه زارعی به عنوان اعضای علی ابدل این گروه اتخاب شدند.
 انتهای پیام/
 
کد مطلب: 191836
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...