داخلی صفحه البرز خبر
 
مهندس طاهرنژاد :
خدمتگزاری و مراقبت از ایثارگران يك تكليف الهي است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران گفت : خدمتگزاری و مراقبت از ایثارگران يك تكليف الهي است .
خدمتگزاری و مراقبت از ایثارگران  يك تكليف الهي است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز مهندس طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور استان البرز به همراه فرمانده نیروی انتظامی استان البرز سردار کامرانی صالح یکشنبه 19 دی‌ماه در دیدار خود با خانواده‌های شهدا و ایثارگران به دیدار جانبازان سرافراز پور اسفندیاری و جیرانی رفته و ضمن دلجویی و گفتگو به مشکلات آنان رسیدگی به عمل آوردند .
مهندس طاهرنژاد در این دیدارها با تسلیت وفات کریمه اهل‌بیت حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها و گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا و ایثارگران عزیزانی که سبب عزت و افتخار کشور و میهن اسلامی هستند بابیان اینکه شما معامله بزرگی باخدا کردید که سود آن در دنیا افتخار و عزت و در آخرت قرب الی الله است افزود : صبر و ایثار خانواده‌های شهدا و ایثارگران ستودنی و قابل‌تقدیر است که با ازخودگذشتگی و ایثار تمام هستی خود را با پروردگار خویش معامله کرده و پای در مسیر سلوک و معنویت گذاشتند چراکه شهادت و جانبازی اوج سلوک و عرفان است .
وی در ادامه بابیان اینکه خدمتگزاری و مراقبت از ایثارگران  يك تكليف الهي است تصریح کرد : خدمتگزاری ، رفع مشکلات و آرامش ایثارگران وظیفه و یک تکلیف الهی است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه‌ای داشت و ما تمام تلاش و همت خود را به کار می‌بندیم تا ب رضایت ایثارگران را جلب کنیم تا فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود .
شایان‌ذکر است مسئولین در پایان ضمن رسیدگی به مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید بیعت کرده و با اهداء لوح تقدیر از آنان تجلیل به عمل آوردند .
 
کد خبر 95/480
انتهای پیام/
کد مطلب: 191866
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...