داخلی صفحه البرز خبر
 
مهندس طاهرنژاد :
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نمونه‌ی واقعی یک مجاهد و ایثارگر تمام‌عیار است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پیامی ضمن تسلیت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به ملت غیور ایران گفت : آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نمونه‌ی واقعی یک مجاهد و ایثارگر تمام‌عیار است .
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نمونه‌ی واقعی یک مجاهد و ایثارگر تمام‌عیار است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز مهندس طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور استان البرز در پیامی رحلت جان‌سوز آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) را به محضر ایشان و خانواده معظم آن مرحوم تسلیت گفت.
در پیام تسلیت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز آمده است :
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نمونه‌ی واقعی یک مجاهد و ایثارگر تمام‌عیار است که در ادوار مختلف با حضور خود در جبه‌های حق علیه باطل در هنگامه‌ای که جهان در حال گذار از پیچ تاریخی مهمی بود و دشمنان اسلام و مسلمین به هر وسیله‌ای تمسک می‌جویند تا قطار انقلاب را متوقف کنند به دشمنان قسم‌خورده‌ی ایران اسلامی ثابت کرد که یار واقعی و دیرین انقلاب ، امام و رهبری خواهد بود .
وی در ادامه تصریح کرد : این عالم جلیل‌القدر از دوران نوجوانی باروحیه‌ی جهادی ، ایثار و ازخودگذشتگی با مبارزات خود در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بارها سبب عزت و افتخار ایران اسلامی گردید و خود را الگویی قرارداد برای نسل جوان  که حفظ و پاسداری آرمانهای والای امام و رهبری و انقلاب اسلامی  سبب می‌شود تا ایران عزیز از نفوذ بیگانگان در امان باشد .
مهندس طاهرنژاد در پایان گفت : ارتحال ناگهانی و جان‌سوز عالم جلیل‌القدر ، یار دیرین انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به محضر مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی ، خانواده ی بزرگ ایثارگری و مردم شریف و غیور ایران اسلامی عرض تسلیت و تعزیت داریم و امید است راه آن بزرگوار آینه‌ی تمام‌عیاری برای نسل جوان امروز ما باشد .
 
کد خبر 95/481
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 191881
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...