داخلی صفحه قزوین خبر
 
مدیرکل بنیاد استان قزوین:
رسیدگی به امور فرزندان حضانتی شهدا از اهم وظایف ماست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۲
رسیدگی به امور فرزندان حضانتی شهدا از اهم وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین است.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به نشست اخیر نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با فرزندان حضانتی شهدا و توصیه‌های ایشان مبنی بر رفع مشکلات این قشر جامعه گفت: رسیدگی به امور فرزندان شهید در دستور کار مستمر بنیاد می‌باشد.
حقایق‌پور در جلسه شورای معاونین بنیاد استان قزوین با اشاره به بیانات اخیر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: بایستی رسیدگی به امور جاری این عزیزان در اولویت برنامه‌های ما باشد.
وی با اشاره به دستورالعمل‌های جدید در پرداخت وام مسکن به جامعه هدف بر ضرورت ساماندهی امور و برنامه‌ریزی مناسب جهت معرفی متقاضیان به بانک‌های عامل تاکید کرد.
در این جلسه، برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین جهت اجرا در ایام دهه‌فجر مطرح شد و برگزاری برنامه‌های جدید ویژه‌ی جامعه هدف مورد بررسی قرار گرفت.
همچنین با توجه به اینکه ایام دهه‌فجر همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار می‌باشد، برگزاری مراسم و تجلیل از پرستاران شاهد و ایثارگر در اولویت برنامه‌های دهه‌فجر بنیاد استان قزوین قرار گرفت.
کد مطلب: 191885