داخلی صفحه اصفهان خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد شهید استان اصفهان در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام و رهبری
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در پی درگذشت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری پیام تسلیتی صادر کرد.
پیام مدیرکل بنیاد شهید استان اصفهان در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام و رهبری
 
به گزارش ایثار اصفهان، متن پیام تسلیت داریوش وکیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
«انا لله و انا الیه راجعون»
رحلت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) که سال‌ها عمر پربرکت خود را صرف خدمت به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی نمود موجب تألم و تأثر فراوان گردید.
این یار دیرین امام(ره) و استوانه انقلاب و مردم، همواره و همیشه و در تمامی دوران پر فراز و نشیب زندگی پر ثمرش و در مسئولیت‌های حساس و خطیر خود در هدایت مسیر توسعه و پیشرفت ایران و تعمیق انقلاب، تلاشی وافر داشتند و همواره با نگاهی ژرف و تیزبین که یکی از ویژگی‌های خاص این شخصیت بزرگ بود و بی شک مردم بزرگوار و فهیم ایران نیز قدردان تلاش های صادق آن بزرگ‌مرد خواهند بود.
اینجانب و تمامی همکارانم این ضایعه عظیم و دردناک را به محضر مقام معظم رهبری که یکی از شاخص‌ترین یاران دیرین و صدیق خود را از دست دادند و به تمامی ملت شریف ایران و به خصوص همسر و فرزندان برومند ایشان تسلیت عرض نموده و برای روح بلند آن عزیز از دست رفته علّو درجات از درگاه حضرت احدیت خواستارم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 191888