یاد شهدا همیشه و در همه حال باید در فضای جامعه جاری باشد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۰
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در دیدار از خانواده شهید مدافع حرم حاج عباس عبداللهی گفت: شهدای مدافع حرم با ایثار جان خود در مقابل دشمنانی که می خواهند تصویری خشن و نادرست از اسلام ارائه دهند به دنبال دفاع ازاسلام ناب محمدی هستند.
 
 به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از  مرند شنبه 18 دی ماه 1395 علیار راستگو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند به اتفاق احمدی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران مرند ئو جمعی از همکاران ، در اجرای طرح سپاس از خانواده شهید مدافع حرم حاج عباس عبداللهی دیدار کردند.
راستگو در این دیدار گفت: شهدای مدافع حرم با ایثار جان خود در مقابل دشمنانی که می خواهند تصویری خشن و نادرست از اسلام ارائه دهند به دنبال دفاع اسلام ناب محمدی هستند.
وی اضافه کرد : این عزیزان ضمن دفاع از حرم حضرت زینب از اسلام  و امنیت داخلی کشورمان نیز دفاع کردند .
احمدی با تأکید بر اینکه یاد شهدا همیشه و در همه حال باید در فضای جامعه جاری باشد گفت: پدران و مادران شهدا نمونه بارز ایثار و از خودگذشتگی هستند و وظیفه تمام ملت ایران تکریم و بزرگداشت این عزیزان است و ما آسایش و امنیت امروز کشورمان را مدیون شهدا هستیم.
احمدی در ادامه افزود: فرهنگ ایثار و شهادت ، فرهنگ مقاومت و ایستادگی در برابر متجاوزان است و تا این روحیه در ملت ایران زنده است دشمنان حتی فکر تجاوز به این مرز و بوم را نخواهند داشت.
اتمام پيام
کد مطلب: 191895