داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار و سرکشی مدیرکل بنیاد شهید با خانواده شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۸
دیدار و سرکشی مدیرکل بنیاد شهید با خانواده شاهد و ایثارگر
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز دوشنبه مورخ 20 دیماه 95 مصادف با وفات حضرت معصومه (س) پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ـ فتح آبادی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس از خانواده شهید نعمت آشوری شهدادی و زهرا حیدر زاده همسر آزاده و جانباز متوفی حسن عیاشی در منزل در منطقه دوهزار شهر بندرعباس دیدار و دلجویی بعمل آوردند .
پاکدامن در این دیدار ها ضایعه دردناک ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرینه امام و رهبری را به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران و جامعه ایثارگری تسلیت گفت .
وی اضافه نمود : از همان آغاز جنگ دوران 8 سال دفاع مقدس که رزم آوران و بسیجیان در غربت جنگیدند و با مظلومیت به شهادت رسیدند و پیکرهایشان زیر تانکهای شیطان تکه تکه شد و به آب و باد و خاک و آتش پیوست اما راز خون آشکار است و از خون جز شهدا در نمی یا بند . گردش خون در رگهای زندگی شیرین است اما ریختن آن دریای محبوب شیرین تر است .
 ایشان در ادامه سخنانش اظهار داشتند : وظیفه همه ما این است که به دیدار خانواده های شاهد و ایثارگر بیاییم و از آنها تجلیل کنیم خدمت کردن در بنیاد شهید در رأس خدمتهاست و با تلاش و پشتکاری که ما کارکنان بنیادشهید داریم در خدمتگزاری به خانواده های شاهد سرلوحه زندگی خودمان قرار داده ایم و انشاالله بتوانیم خادم خوبی برای خانواده های گرانقدر شاهد و ایثارگر در جامعه باشیم . شهیدان با جان و دل و آگاهان به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافتند و به سوی معبودشان که مقصد اصلیشان بود پیوستن .((روحشان شاد و یادشان گرامی باد ))
انتهای پیام ./
 
کد مطلب: 191903
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...