داخلی صفحه قم خبر
 
یادواره321 شهید بخش خلجستان قم برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۷
یادواره 321 شهید بخش خلجستان و 22 شهید شهر دستجرد همزمان با شب وفات حضرت معصومه(س) با حضور مشاور عالی فرمانده کل ارتش و مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم برگزار شد.
یادواره321 شهید بخش خلجستان قم  برگزار شد
 


به گزارش ایثار واحد استان قم، این یادواره به مناسب سالروز وفات حضرت معصومه(س) و سالگرد تدفین 2 شهید گمنام در بخش خلجستان و با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این بخش با شرکت اقشار مردم و خانواده معظم شهدای بخش برگزار گردید.
امیر سرتیپ رضا خرم طوسی مشاورعالی فرمانده کل ارتش در این یادواره ما سعی می‌کنیم همواره از خون شهدا و دستاوردهایی که آنها رقم زده اند، دفاع کنیم ، ما الفبای دفاع را از شهدا آموختیم .
وی تاکید کرد:امروز  هر آنه از پیشرفت در حوزه های علمی، فناوری های هسته ای، اقتدار و عزت و امنیت در کشور داریم مدیون خون شهدا هستیم.
سرتیپ خرم طوسی تاکید کرد: امنیت مملکت باید به دنبال تدبیر حاصل شود و  از جمله ارزش‌هایی که شهدا آفریده‌اند دفاع از تمامیت ارضی و ولایت فقیه است.
در حاشیه این یادواره مسابقه فرهنگی خاطره نویسی و برپایی نمایشگاه وصیت نامه در قالب پوستر، عکس و نقاشی برگزار گردید.

بخش خلجستان با وسعت یک هزار و 100 کیلومترمربع، دارای 50 هزار نفر جمعیت ثابت و فصلی شامل 2 دهستان قاهان و دستجرد است؛ این بخش دارای 57 روستا، 27 دهیاری و 33 شوراست.
ابتدایی ترین روستای این بخش 60 کیلومتر و انتهایی ترین روستا 85 کیلومتر از مرکز شهر قم فاصله دارد.
 
کد مطلب: 191950