داخلی صفحه گلستان خبر
 
اشاعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با گفتمان سازی محقق می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان در جلسه شورای معاونین گفت: اشاعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با گفتمان سازی محقق می شود.
اشاعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با گفتمان سازی محقق می شود
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، هفدهمین جلسه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران دوشنبه بیستم فروردین ماه 95 در سالن جلسات اداره کل بنیاد با حضور اعضاء شورا  برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان ضمن تسلیت به مناسبت وفات حضرت معصومه (س) و رحلت جانگداز مجاهد فقید آیت ا... هاشمی رفسنجانی، گزارشی از جلسه ی دبیران شورای استانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  و گردهمایی فصلی مدیران کل در مرکز ارائه دادند.
علی اصغر فاضلی با تاکید بر اینکه  گفتمان سازی در اشاعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت محقق می شود افزود: جلسات اتاق فکر با موضوع گفتمان سازی برگزار شود تا به بحث و تبادل نظر نسبت به این موضوع پرداخته شود.
وی خاطر نشان کرد: در یادواره ها، همایش ها،جشنواره ها و حتی اردوها و دیگر برنامه های فرهنگی گفتمان سازی را اجرائی کنیم.
فاضلی در خصوص پرداخت تسهیلات ازدواج برای ایثارگران گفت: اطلاعات ایثارگران در بانکها قابل مشاهده است و پرداخت تسهیلات ازدواج به ایثارگران  نیاز به مکاتبه ندارد .
در ادامه خسروی معاون توسعه و منابع انسانی در خصوص سرعت بخشیدن به رفع نواقص آماری و جامعه هدف در سیستم سجایا و تجهیزات اداری مطالبی را بیان کردند.
سپس محمدعلی طالع زاری معاون فرهنگی و امور اجتماعی برنامه های پایانی سال 95 گفت: برگزاری جشنواره کوتاه خلاق ایثار ،برنامه های  دهه فجر و گرامیداشت روز شهید از مهمترین برنامه های است که اجرایی می شود.
وی افزود: نشست صمیمی مدیرکل و مسئولان استانی با زندانیان سیاسی ،دیدار با خانواده های 48 شهید فجرآفرین و عطر افشانی و میهمانی لاله ها از دیگر برنامه های مهم دهه فجر به شمار می رود.
طالع زاری خاطر نشان کرد: تقدیر از برنامه سازان ایثار و شهادت ،نکوداشت مادران و همسران شهدا،رونمایی از کتاب،کنگره شهدای دانش آموز،یادواره شهدای زن،گردهمایی مسئولین حسینیه ها،ارسال پیامک به تمام مردم استان در روز شهید در صورت تامین اعتبار ، حضور نخبگان شاهد و ایثارگر در صدا و سیما و درختکاری از برنامه های هفته شهید است.
احمدی معاون مسکن و امور گلزارها گزارشی از ثبت درخواست وام مسکن در سیستم سجایا به تفکیک شهرستانهای تحت پوشش با اولویت هر گروه از جامعه هدف را ارائه دادند.
البرزی رئیس مرکز ارتباطات و مراجعات در خصوص سیستم برخط(سیستم آنلاین الکترونیکی)توضیحاتی ارائه دادو گفت: با پیگیری های انجام شده و تهیه جدول زمانبندی جهت حضور معاونین در مرکز هاتف طرح میز خدمت از هفته آینده  دراین استان پیاده سازی می شود.


انتهای پیام/
کد مطلب: 191972
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...