داخلی صفحه مرکزی خبر
 
معاون توسعه بنیاد مرکزی:
خدمت رسانی به جامعه ایثارگری با شور و اشتیاق انجام می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳
معاون توسعه مدیریت بنیاد مرکزی گفت:خدمت رسانی به جامعه ایثارگری در شهرستان های مرکزی با شور و اشتیاق انجام می شود.
 
به گزارش ایثارواحد«استان مرکزی»، قربانعلی جدیدی به همراه رییس اداره آمار و رییس اداره امورکارکنان از شهرستان دلیجان بازدید به عمل آوردند.این بازدید با هدف ارزیابی عملکرد شش ماهه دوم صورت گرفت.
جدیدی در حاشیه این بازدید با تاکید بر اهمیت خدمت رسانی در کل واحدها بواسطه میزان بالای مراجعات جامعه هدف اظهار داشت: خدمت رسانی به جامعه ایثارگری باید با شور و اشتیاق انجام شود در همین راستا بنیاد شهرستان های مرکزی با انجام فعالیت‌هایی ارزشمند و مطلوب، خروجی مناسبی را در مولفه خدمت رسانی از خود به جای گذاردند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه امروز در استان و شهرستان های مرکزی زیرساخت های خدمات دهی به جامعه ایثارگری در حد مطلوب فراهم شده است، از شهرستان ها انتظار می رود تا خدمت رسانی به این جامعه معزز با نهایت تکریم و تعظیم همراه باشد.هدف اقدامات بنیاد شهید دلیجان در امور روزمره از جمله پذیرش و امور اداری را خوب ارزیابی نمود.
جدیدی همچنین در نشستی که با حضور بهرام آشنا رییس بنیاد دلیجان برگزار شد موضوع سیستم برخط در ارائه خدمات بهتر به مراجعین را مورد رسیدگی قرار داد.
وی ضمن ارزیابی عملکرد این اداره در نحوه و کیفیت خدمت رسانی با کارکنان بخش های مختلف گفت و گو کرد.
جدیدی همچنین با برخی از مراجعان در این بنیاد گفت و گو و از میزان رضایت آنان از نحوه پاسخگویی و امور مراجعان اطلاع کسب کرد.
وی در حاشیه این دیدار با بیان اینکه خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران نه به عنوان افراد مستحق بلکه به عنوان افراد محق خدمت انجام می شود افزود: وظیفه داریم تا با خدمتگزاری به خانواده معظم شهدا و ایثارگران بخش کوچکی از دین خود را به آنان ادا کنیم.
جدیدی بر دقت و حساسیت روسای بنیاد شهید در ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت تاکید کرد و افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران تمام همت خود را مصروف انجام مناسب امور محوله در بخش های مختلف اجرایی، فرهنگی و خدماتی کرده است.
وی گفت: باید جامعه ایثارگری خدمات ارائه شده به خود را در هر حوزه ای احساس کنند، بر همین اساس فعالیت های برنامه ریزی شده در شهرستان ها باید به نحو مطلوب و هرچه باشکوه تر برگزار شود.
وی بیان کرد: خدمتگذاری به خاندان شهدا و ایثارگران باید در نهایت احترام، تکریم و تعظیم انجام و استمرار داشته باشد.
گفتنی است در پایان این بازدید رئیس و کارکنان بنیاد شهرستان دلیجان، مسائل و مشکلات کاری خود را به سمع معاون توسعه بنیاد مرکزی رساندند  و جدیدی ، دستورات لازم را برای رسیدگی به مشکلات صادر کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 191989